Akıllı telefonlar, artık iletişim aracından çok günlük ihtiyaçların karşılandığı bir cihaz haline geldi. Çeşitli fonksiyonlar sayesinde bir çok işlemin gerçekleştirilmesi ile birlikte kullanıcılar telefonları üzerinden işlerini halledebiliyor, diledikleri uygulamaları kullanabiliyor, gitmek istedikleri adresi rahatlıkla bulabiliyor hatta banka işlemlerini dahi kısa süre içinde yapabiliyor. Bu gibi özelliklerinin yanı sıra akıllı cihaz kullanıcıları gittikleri adreslerde yer bildirimi yaparak sosyal medya üzerinden nerede olduklarını arkadaşlarına, takipçilerine bildiriyor. Yer bildirim uygulamaları arasında en popüleri ise Foursquare.

Foursquare kısa süre önce Swarm isminde bir uygulama geliştirmiş ve herhangi bir mekanda yapılan yer bildirimlerini Swarm uygulamasına yönlendirmişti. Bu yapılandırma kullanıcılar tarafından en başta eleştiri toplamıştı. Sonrasında özellikleri keşfedilen uygulama her kesimden övgü almaya başladı.

swarm

Swarm uygulaması için alışıldıktan sonra yapılan yeni bir güncelleme ile iOS ve Android platformunda Foursquare yer bildirimi iptal edilmişti ve Swarm uygulaması kullanılmaya başlanmıştı. Ancak diğer bir işletim sistemi olan Windows Phone’a bu güncelleme gelmemişti. Bugün gelen haberle beraber artık Swarm Windows Phone uygulaması kullanıcılarla buluşacak.

Diğer platformlardaki özelliklere sahip olan Swarm Windows Phone uygulaması mağazada yayımlandı. Uygulamanın, yapılacak yeni güncellemelerle daha da geliştirilmesi bekleniyor. Böylece akıllı cihaz kullanıcılarının neredeyse tamamı yeni yer bildirim uygulamasına kavuştu.

Swarm Windows Phone Uygulamasını İndir

Swarm Windows Phone uygulamasının en güncel halini indirin:

[appbox windowsphone d0636cf4-8186-42c7-b1ec-473169d26ea6]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz