Huawei Çin’de yeni MatePad Pro tabletini 25 Kasım’da açıkladı. Bugün, resmi sunumdan önceki gün, daha sonra siteden silinen cihazın fotoğraflarıyla ilgili bir inceleme Weibo web sitesinde yayınlandı. Tutkunları resimlerden tasarruf etmeyi ve cihazın bazı özellikleri hakkında konuşmayı başardılar .

Tabletin Kirin 990 platformunda çalıştığı ve pil kapasitesinin 7250 mAh olacağı biliniyordu. Yenilik, 2560 × 1440 piksel çözünürlüğe sahip bir ekran ile donatılmış ve 6 veya 8 GB RAM almıştır.

Tablet, yalnızca 14 gram ağırlığında ve kalınlığı 160 mm olan M-Pen stylus’un desteği ile çoklu görevler için optimize edilmiştir. İçeridekilere göre, aksesuardaki gecikme sadece 20 ms’dir ve bir şarjdan aktif kullanımda 10 saate kadar sürebilir.

MatePad Pro ayrıca çıkarılabilir bir klavyeyi de destekler. Diğer bir sızıntı işaret 128 GB ve uçucu olmayan bellek 256 GB: Tablet iki versiyonu çıkacak gerçeğinden kaynaklanır.

Cihaz, mavi, yeşil, beyaz ve turuncu dahil olmak üzere çeşitli renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Fiyatlar yarın 25 Kasım’da açıklanacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz