Bilişim çağını yaşadığımızdan dolayı çehremizdeki pek çok durum artık sanallaştı. Sadece internetin getirdiği sohbetin mesajlaşmasından bahsetmiyoruz. Telefonun ilk çıktığı yıllarda SMS / MMS ile başlayan ve devamında mesajlaşma ağ servislerinin getirdiği sanal iletişimden ziyade artık eğlencelerimiz, aktivitelerimiz de sanallaşıyor. Akıllı cihazlar hayatımıza entegre oldukça bizler de ayak uyduruyoruz. Her ne kadar teknolojiye uzak bir kişi olarak kendinizi niteleseniz bile muhtemelen sizler de tuşlu telefonları çoktan geride bırakmışsınızdır. Bu nedenle hem kullanım deneyimini üst seviyelere çıkarmak hem de uzun vadede cebinizden çok para çıkmaması için gelişmelere, yöntemlere göz gezdirmelisiniz. Sanallaşan ve aktivitelerimizi sanal dünya üzerinden gerçekleştiriyoruz derken aslında yoğunlukla bir oyun sektöründen söz etmekteyiz. Zira başlı başına endüstriye dönüşürken tüketici, müşteri arasındaki ilişki de uygulama marketleri üzerinden dönüyor. Şimdilerde APK modu ile ürünlere manuel yazılım yükleme imkanı bulunsa da tavsiye ettiğimizi söyleyemeyiz. Çünkü telefona zarar verme ihtimali bir yana siber korsanların içerisine yerleştirdiği virüslerle özel, iş dahil tüm bilgileriniz çalınabilir. Ancak örneğin Android ürün sahibiyseniz Google Play Store’dan beğendiğiniz bir oyunu indirmenizin hiçbir zararı olmayacaktır. Biz de vaktini eğlenceli şekilde geçirmek isteyenler özelinde tek el oynanabilecek en iyi oyunları sunacağız.

Android mobil işletim sistemi, tüm mobil – masaüstü platformlara baktığımızda en geniş ürün yelpazesini kullanıcılarının huzuruna seriyor. Eski yıllarda bilgisayarların otoritesi döneminde geliştiriciler yoğunlukla masaüstü programlama üzerindelerdi. Lakin zaman ve tercih akıllı telefonları ortaya çıkarınca yepyeni sektör oluştu. Hareket halinde de bilişimin, teknolojinin faydalarından yararlanma imkanı herkesi cezbetti ve çevremizdeki herkesde en az bir tanesi bulunmakta. Yazılımcılar, imalatılar da elbette verim elde edebilecekleri, kar marjlarını yüksek tutabilecekleri alanlarda boy göstermek istiyor. Android bu iş için biçilmiş kaftan. Zira her dilden, ırktan, milletten, ülkeden milyonlarca insana hitap edebilme şansı çok az alanda mevcut. Ayrıca Android’in açık yazılım özelliği sayesinde sadece geliştiricisi Google’ın kullanma izni yok. Sadece donanım ve cihaz üretmekle tanıdığımız firmalar da telefonlarına Android sistemini koyabiliyor. Böylece spesifik isteklerimize hitap edebilecek boyutta opsiyonlar bizleri bekliyor. Mesela geniş kullanıcı kitlesinde gelen üretici pörtföyü de ilgi alanlarımızda istediğimiz seçenekleri bulmamızı sağlıyor. Yazımızın konusu tek el oynanan Android oyunları için de en iyi olanlarını seçebiliyorsunuz.

Tek El Oynanabilen Android’deki En İyi Oyunlar

İki elimizi de kullanarak oynayabildiğiklerimizin aksine son dönemlerde moda jargonla tek el oyunları popülerleşiyor. Bizler de aralarından takipçilerimizin sevebileceklerini listeledik. Google Play Store indirme bağlantısını açıklamanın hemen altında bulabilirsiniz.

monsters

Monsters FLY

Skor yapma oyunları arasında tek elle oynanabilen, kullanıcı geri dönüşlerinde yoğunlukla pozitif yorumlar yer alan deneyebileceğiniz bir oyun.

[appbox googleplay com.pdev.thflm]

risky-road

Risky Road

Engebeli arazi üzerinden kamyonla geçmeye çalışırken kasadaki yumurtayı da düşürmemeniz lazım.

[appbox googleplay com.ketchapp.riskyroad]

radical-rappeling

Radical Rappeling

Adrenalin severlere hitap eden Rappeling, sizi dünyanın en yüksek dağlarına çıkarıyor.

[appbox googleplay com.halfbrick.R5]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz