Oyun piyasası kuşkusuz teknoloji dünyasının en iyi para getiren ürünlerinden. Çünkü insanlar izinlerini, tatillerini, mesailerinden derslerinden arta kalan zamanlarını eğlenceli şekilde geçirmek istiyor ve oyunları tercih ediyor. Özellikle rakiplerinin önüne geçmek amacı ile grafik özelliklerinin üst düzeye çıkarıldığı, neredeyse her oyunun senaryo bakımından geliştirildiği ve uzun zaman oynandığında dahi sıkmadığı yazılımların şirketler tarafından üretilmesi sektörü canlı tutan önemli parametrelerden. Varlığını korumak ve yükselişe geçip ivmeyi artıtrmak ancak daha iyisini üreterek olabiliyor. Bu nedenle kullanıcıların taleplerini dikkate almak bu yönde bir perspektif açmak popülerleşme ve gelişmeyi sağlıyor. Bahsettiğimiz gibi online marketlerde en fazla tercih edilen uygulamalar çoğunlukla oyunlar olurken tek parmak oynanan ürünlerden çeşitli spesifik ihtiyaçlarınıza hitap eden 3. parti programlarına kadar geniş yelpazede imkanlar sizleri bekliyor. Akıllı telefonlar performanslarının ve kapasitelerinin yettiğince uygulamayı içerisinde barındırmaya çalışırken işleriniz nedeni ile yükledikleriniz, görsel faaliyetler için edindiklerinizin yanı sıra eğlence amaçlı kullandıklarınız da var. Ancak bir süredir yeni arayışlar içerisinde iseniz sizlere elbette tavsiyelerimiz olacaktır. Diğer yazılarımızda olduğu üzere bu içeriğimizde de bazılarını önereceğiz ve bunlar aksi durum gerçekleşmedikçe ve de cihazınıza zarar vermeyecek türden.

Uygulama ismini ağzımıza aldığımızda elbette en geniş platform olarak Android’i söylüyoruz. Sadece üreticilerinin ve kullanıcılarının değil tüm teknoloji insanlarının bildiği bir gerçek. Çünkü Google tarafından geliştirilse de sadece Google’dan çıkan akıllı cihazlarda değil birçok üreticinin tercihi Android. Söz konusu sebepten ötürü ister istemez piyasada son çıkan telefonlara baktığınızda en azından iki üç tanesi Android kullanmakta. Hal böyle olunca geniş kullanıcı kitlesi başlı başına pazar anlamını taşıyor. Geliştiriciler de pazardaki kar marjını arttırmak için oyunlardan, temel uygulamalara dek çalışmalar yapıyor.

Android’in Tek Parmak Oynanan En İyi Oyunları

Diğer işletim sistemlerine nazaran kullanım oranında öne çıkan Android’in oyunları indirebileceğiniz alanı Google Play. Tanıttığımız ürünlerin altındaki açıklamaları okuyarak dilediklerinizi Play Store ile entegre çalışan alttaki kutulardan indirebilirsiniz. Birçoğunu aynı anda yüklemeniz durumunda telefonlarınızda sorun oluşabileceğinden performans gereksinimi ve kapasitelerinizi göz önünde bulundurmanızda fayda var.

skillful-finger

Becerili Parmak

Tek parmak oyunları sevenler için tercih edilebilecek ilklerden birisi. Son zamanlarda popülerleşmesinin altında geri bildirimlerdeki pozitif yansıma yatıyor. Oynadığınız ilk andan itibaren sizi etkisi altına alırken renkli topu engellerden geçirmeniz gerekecek. Ancak unutmayın ki seviye atladıkça dikkatinizi daha da fazla toplamanız lazım.

[appbox googleplay air.com.Yoypo.SkillFinger]

upwards

Upwards!

Tehlikeli yollarda engelleri aşarak düz duvara tırmanacaksınız. Basit düzeyde görsel yapısı ve sadeliği sayesinde çok fazla kasma, donma gibi problemler yaşayanlara sorun çıkarmazken tek parmağınızla kontrolü sağlayabilirsiniz.

[appbox googleplay com.KAIN.Upwards]

cubway

Cubway

Bir yerden diğer yere sorunsuz geçebilmek için uğratığınız bir diğer oyun. Sade şıklık kavramının yansıtıldığı tasarım ile beraber gerilim müzikleri de sizi heyecanlandıracak.

[appbox googleplay com.armnomads.cubway]

red-ring

Red Ring

Eğer sıkıcı ortamdaysanız ve elinizle tamamen telefonu kavramanız o an söz konusu değilse tek parmağınızı kullanarak eğleneceğiniz Red Ring’i deneyebilirsiniz. Ayakta, otobüste, her nerde olursanız olun hiçbir bağlantı kurma ihtiyacı duymadan seviyeleri atlayabilirsiniz. Anlaşılabilir oyun yapısı kişiselleştirme seçeneklerini de barındırırken söylenebilecek tek olumsuz nokta arka fonun biraz daha güzelleştirebilir olması.

[appbox googleplay com.ninestone.redring]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz