Koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına alması ile birlikte, herkes işlerini evden yürütmeye başladı. Toplantılar, seminerler vb. gibi birçok işi herkes evden yürütüyor. Evlerin ofise çevrildiği şu dönemde önemli belgeleri yollamakta bir hayli sıkıntı oluyor. Her ne kadar e-posta kolaylık sağlasa da yeterli gelmemekte. Peki bu durumda alternatif seçeneklerimiz nelerdir?

En iyi kameraya sahip telefonlar 2020 - Güncel modeller - ShiftDelete.Net

Telefonunuzun kamerasını kullanarak belgeleri taramışcasına gönderimler yapabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin.
-Doğal ışık kullanın.
-Telefonunuzu belgeye tam kare olacak şekilde tutun.
-Telefonunuzda geniş açı ve farklı lensler deneyin.

192 megapiksel çözünürlüğe sahip kameralı telefon geliyor!

Google Drive İle Belgeleri Tarama
Bu uygulama ile belgelerinizi taramak için, uygulamayı açın. Artı sembolüne dokunun ve açılan menüde ”tara” yı seçin. Görüntü tarandıktan sonra istediğiniz boyutta kırparak PDF formatında paylaşabilirsiniz.

Notlar Uygulamasını Kullanarak iPhone Cihazınızda Belgeleri Tarama
Aynı Google Drive gibi, iPhone’da da notlar bölümüne giderek, yeni bir not oluştur deyin ve kamerayı seçin. Daha sonra, belgeleri tara’yı seçin. Belgeyi çekmek için deklanşör düğmesine dokunun ve her bir kenarda görünen daireleri konumlandırarak görüntünün hangi kısımlarını tutmak istiyorsanız ona göre ayarlayın ve devam et seçeneğine basın.

Eğer bu tür uygulamalara sahip değilseniz sizlere önerebileceğimiz, SwiftScan , Genius Scan , Simple Scan gibi uygulamalar mevcuttur ve Google Play Store ve Apple App Store’da bulunan diğer birçok uygulamaya da erişebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz