Esasında bu tür şeyleri yapmak yasal değildir sadece hükümet yapabilir ancak bu işlemleri yapacak üçüncü taraf uygulamalar vardır. Hem iphone’lar hem de androidler için kullanılan uygulamalar mevcuttur. Bunlardan biri spyine’dır.

Spyine Hangi Bilgileri Açığa Çıkarır?

Sanal haritanızı, konum günlüğü, sokak adı, adres, mahalle, şehir ve tam coğrafi koordinatları, Google‘ın 3B Sokak Görünümü gibi tanıdık özelliklerle konuma erişmenizi sağlar. Uygulama, canlı konum takibine ek olarak SIM kart ve hücresel ağ takibini de destekler.


Spyine‘ın telefon izleyicisini kullanmanın bir avantajı, hedef cihazı köklendirmenize veya jailbreak yapmanıza gerek olmamasıdır. Tam olarak ne yaptığınızı bilmediğiniz sürece köklenme veya jailbreak yapmanızı önermiyoruz. Sadece zor olmakla kalmaz, aynı zamanda cihazı kötü amaçlı yazılımlara ve veri kaybına açık bırakabilir.

Ancak izlemek istediğiniz telefona da bu uygulamayı kurmuş olmanız gerekmektedir. Uygulamanın bir konumu takip etmesi 10 dakika sürer ancak dediğimiz gibi yasal olmayan bir durumdur.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz