Sizi arayan numaralardan sıkıldınız mı? Arayan bu ve bunun gibi numaraları görmek istemiyor musunuz? O zaman aradığınız şey tam olarak burada . Telefon yönlendirme ve Yönlendirme İptali Nedir? Nasıl yapılır?

Telefonunuz Açık İken Yönlendirme Yapmak İçin Neler Yapılması Gerekir.

Ceptelefonunuzun arama kısmına girip *61 tuşlarına bastıktan sonra Yönlendirilmesini istediğiniz numarayı tuşlayın , ardından # tuşuna basıp arama butonuna tıklayın .

Bu işlemi uyguladıktan sonra , artık cihazınız açık iken gelen aramaları yazmış olduğunuz numaraya yönlendirmiş olursunuz .

Eğer telefonunuz kapalı durumda ise yahut çekmeyen bir bölgede iseniz *62 tuşlarına basarak yönlendirmek istediğiniz numarayı tuşlayıp ardından # tuşuna basıp arama butonuna tıklayınız .

Peki bu işlemleri yaptım fakat artık yönlendirmek istemiyorum, bunun için ne yapmam gerekir?


Yönlendirmeyi iptal etmek istiyorsanız , Cep telefonunuzu açın arama kısmına gelin , #21# – #61# – #62# – #67# dan birini tuşlayarak yapmış olduğunuz yönlendirmeyi ipral etmiş olursunuz . Peki bu kadar işlemi yapmadan önce bilmeniz gereken önemli husus şudur ; Hangi operatör olursanız olun eğer yönlendirme yaptıysanız gelen her aramaya 2.5 tl ödeme yaparsınız .
Bu yazımızda Yönlendirme nasıl yapılır ve nasıl iptal edilir konusuna değindik . Sizde yönlendirme yapmak istiyorsanız yukarıdaki adımları deneyin

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz