Banyoda Şarja Taktığı Telefon Şampiyon Dövüşçüyü Öldürdü!

 

Son zamanların gündeminde yer alan ve Rusya’da şampiyon olarak milli takım için seçilmiş 15 yaşında ki İrinaRybnikova, banyoya girdiği sırada telefonunu şarja takmış ve telefonun suya düşmesi üzerine elektrik çarparak hayatını kaybetmiştir. ,

Rusya’da Elektrik Çarpması Sonucu Ölüm!

 

Milli Sporcu İrinaRybnikova, hayatının baharında olup, banyo yapmak için banyoya girdiği sırada telefonunun şarjının bittiğini fark etmiş olup, duş aldığı yerin yakınına telefonunu şarja takmıştır. Hangi nedenle bilinmez ama cihazı suyun içerisine düşen sporcunun, bir anda elektrik akımına kapılması ile birlikte ölümü gerçekleşmiştir. Ailesi tarafından banyoda ölü olarak bulunmuş olup, yakınları şoka girmiştir.

2 Ay Önce Milli Takıma Seçilmişti!

 

 

Güzel ve alımlı genç kız olan İrinaRybnikova, geçtiğimiz aylarda yani 2 ay önce dövüş sporlarında milli takıma seçildiği öğrenildi. İrinaRybnikova ailesi ve kardeşleri bu ölüm ile ilgili şok geçirmiş olup, kardeşlerinin hayat canlısı bir insan olduğunu söylerken aynı zaman da neşesi ile evimizin kaynağıydı. Şimdi evimiz onsuz oldukça sessiz ve neşesiz kalacak dediler.

Pankration Şampiyonu Olmuştu!

 

Antik Yunan ile yapılan kuralsız pankration dövüş sporunda birinci olan ve başarısı ile ses getiren İrinaRybnikova, bu alanda Rusya birinciliği alarak milli takıma girmeye hak kazanmıştı. Daha başarısının başında olan şampiyon dikkatsizlik sonucunda hayatını kaybettiği düşünülmekte.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz