Sony tarafından beklenen PlayStation 4’e özel olan oyunu The Last of Us Part 2’nin çıkış tarihine dair bazı bilgiler sızdı. Büyük merakla beklenen ve çıkış tarihinin ne zaman olduğu bilinmeyen oyun hakkında bazı bilgiler yayıldı. The Last of Us Part serisinin devam eden The Last of Us Part 2, oyuncular tarafından merakla bekleniyor.

Sony’nin beklenen PlayStation 4 oyunu ve The Last of Us Part 2 hakkında pek fazla bilgi alınamamasının ardından bu sektörde yer alan ünlü analistlerden biri olan ZhugeEX önemli bir açıklama yaptı. Yapmış olduğu tahmin sonucu bekleyenleri şaşırttı. ZhugeEX tarafından yayınlanan rapora göre Sony oyunu dört farklı sürümle piyasada olacak. Bu dört sürüm de, Özel, Koleksiyon, Standart ve Ellie versiyonu ile sunulacak.

ZhugeEX tarafından oyunun ne zaman çıkacağına dair bilgi sızdırıldı. Bu bilgi ne kadar doğru bilmiyoruz ama 2020’nin Şubat ayında çıkacağını belirtti. Seneye şubat ayında çıkacağı söylenen oyunun doğruluğunu ilerleyen dönemlerde öğreneceğiz.

5 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşacak olan The Last of Us Part 2, eski kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Naughty Dog’un bi dönemler popüler olan oyunu Ellie ve Joel’in yolcuğu için geri dönüş sağlanıyor. The Last of Us Part 2’nin büyük bir heyecanla beklendiği ve 2020 için çıkan söylentilerden emin olmadığımızı belirtelim. Bu durumun doğru olup olmadığını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz