Andrzej Sapkowski’nin kitap serisi olan The Witcher, dizi olarak karşımıza çıkacak. The Witcher ilk olarak Polonya’da meşhur oldu. The Witcher daha sonra oyun stüdyosu CD Projekt Red tarafından oyun haline getirildi. The Witcher önemli olaylara imza attı ve şimdi de dizi olarak karşımıza çıkacak. Netflix kısa bir süre önce Andrzej Sapkowski’nin kitap serisini dizi haline getireceği konusunda açıklamada bulunmuştu.

En çok beklenen diziler arasında yerini alan The Witcher, Temmuz ayında ilk fragmanını yayınladı. Dizinin çıkış tarihi uzun süredir bekleniliyor ve çıkış tarihi nihayet sızdı. Netflix Hollanda tarafından tweet şeklinde bir gönderi Facebook’ta paylaşıldı. Paylaşılan bu gönderide ise dizinin ne zaman yayınlanacağı da yer alıyor. Sadece The Witcher dizisi değil aynı zamanda Breaking Bad, Peaky Blinders, The Crown gibi filmlerin yeni sezonu da paylaşıldı.

Bu listede merakla beklenen The Witcher dizisi de yerini alıyor. Bu paylaşıma göre dizinin yayınlanmasına 97 gün kaldı. Yani hesaplamalara göre Netflix’te The Witcher dizisi 17 Aralık tarihinde yayınlanacak. Fakat Netflix bu tarihi doğrulamadı ve atılan tweeti sildi. Dizi her sezon 10 bölüm ile karşımıza çıkacak ve bu tarihin doğru olup olmadığı konusunda şu an için netlik yok. Lauren Hissrich, yakın tarihte olan röportajda dizinin çocuklara uygun olduğunu da belirtti. Siz The Witcher hakkında ne düşünüyorsunuz? Soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz