Lenova tarafından üretimi gerçekleşen ThinBook dizüstü bilgisayarı uyku modunda olduğu halde bildirimleri almaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere bazı dizüstü modellerini uyku moduna aldığımız zaman çalan müzik kapanır. Ancak Lenova tarafından üretilen ThinBook 13s uyku modunda olduğu halde müzik çalabiliyor ve bildirim almaya devam ediyor. Lenova ThinBook 13s, hafifliği ile rahat taşımanızı sağlıyor ve donanım konusunda da tüm işlerinizi halledebileceğiniz bir imkân tanıyor.

ThinBook 13s tasarım konusunda da oldukça başarılı bir bilgisayardır. Alüminyum kasası sadece 1,4 kg ağırlığa ve 15,9 mm inceliğe sahiptir. Hız konusunda da iyi olan ThinBook 13s, Intel core i7 işlemciye de sahiplik yapıyor. Ses konusunda da Harman hoparlörü sayesinde kaliteli bir ses sunuyor.  ThinBook 13s, görüntü kalitesi ve ses kalitesi ile mükemmel bir performans sunuyor.

En çok beğenilen özelliği ise; telefonlarımız kapalıyken güncellemeleri nasıl alıyorsa, ThinBook 13s dizüstü bilgisayar da güncellemeleri o şekilde alıyor. Telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayar üzerinden görmenize de olanak sağlıyor. ThinBook 13s düzüstü bilgisayarında parmak izi teknolojisinin yer alması da onu ön plana çıkarıyor.

Cihazlarda kullandığımız parmak izi teknoloji dizüstü bilgisayarda kullanılarak tek dokunuşla açılmasını sağlıyor. Şarj konusunda hızlı şarj teknolojisine sahip olması, sürekli prizle beraber olmanıza engel oluyor. Son olarak ThinBook 13s güvenlik özelliği sayesinde zararlı olan Wi-Fi ağlarını engelleyebiliyor. Tüm bu özelliklere sahip ola ThinBook 13s dizüstü bilgisayar yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz