Bu yazımızda sizlere Tik Tok hediyelerinin nasıl çalışacağı konusunda bilgi vereceğiz. TikTok uygulaması hediye olarak bilinen bağışlarla çevrimiçi para kazanabileceğiniz bir platformdur. Sosyal medya üzerinden böyle bir duruma vakit ayırmak fazlasıyla eğlenceli olabilir. TikTok hediyelerinin gelir akışını nasıl etkileyeceği konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

TikTok uygulamasında hediye vermek biraz kafa karıştırıcı olarak görünebilir. Uygulama içinde farklı para birimlerinin olması kafanızı karıştırabilir. Bu durum için farklı paketler bulunmaktadır ve paket ne kadar büyük olursa indirimde o kadar büyük olur. Satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman paralar TikTok hesabınıza aktarılır. Fakat paraların iadesi olmaz. Nakitle değiştiremeyeceğinizi de sizlere söylemiş olalım.


Üçüncü uygulamaların kullanılması yasaktır ve hesabınızın yasaklanmasına da neden olabilir. Ayrıca paraları aldıktan sonra çeşitli benzersiz sanal hediyeler ile değişiklik yapabilirsiniz. Bu hediyeler, en sevdiğiniz içerik oluşturucularını platformda ödüllendirmek için kullanılmaktadır. Hediyeler için satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra uygulama içinde olan bakiyenizi kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Bakiyenizi kontrol etmek için sağ alt köşede yer alan ‘Ben’e dokunun. Sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayın. Bakiye kısmına tıklayın ve bu alan üzerinden TikTok hesabınızda yer alan paraları görmüş olursunuz. Ayrıca Diamonds aldıktan sonra nakit olarak takas edebilirsiniz. Kullanıcı hesabınızda kaç tane elmasın bulunduğunu da görebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz