Tiktok dünyanın her yerinde son derece aktif bir şekilde kullanılmakta. Kullanıcıların çoğu Asya ve Kuzey Amerika’da olmasına rağmen, dünya çapında giderek daha popüler hale geliyor. İçerik oluşturucular, her yerden video çekerek videolarının binlerce kişiye ulaşmalarını sağlıyor. Hatta kimileri birbirlerine bu sosyal medya üzerinden hediyeler bile gönderiyor. Peki bu tiktok hediyeleri nedir?

TikTok Hediye Fiyatları 2021 Tiktok Hediye Puanı Hesaplama

TikTok denilen bu sosyal medya platformundan hediyeler bölümü mevcuttur. Burada 1.000 takipçiye ulaştığınızda, TikTok, Canlı videolarınız sırasında hayranlarınızdan gelen hediyeleri kabul etmenize izin verecektir. Burada hediye yelpazesi çok geniştir. Ve hepsinin bir anlamı vardır. TikTok’ta yalnızca 18 yaşın üzerindekilerin hediye gönderebileceğini belirtmek önemlidir. Gelelim bu hediyelere!
-Panda – Beş Para
-İtalyan Eller – Beş Para
-Love Bang – Yirmi Beş Para
-Güneş Kremi – Elli Altın
-Rainbow Puke – Yüz Para
-Konser – Beş Yüz Para
-Ben Çok Zenginim – Bin Para
-Drama Kraliçesi – Beş Bin Altın

Tiktok Hediye Fiyatları – Tiktok Hediyeleri Kaç TL? 2021 | Hızlı Blog -  Güncel Bilgi Deposu

Hediyeler alındıktan sonra elmasa ve elmastanda paraya çevrilebilir. Ancak belirtmek gerekir ki, elmaslar madeni paraların değerinin% 50’si değerindedir ve TikTok% 50 komisyon alıyor. Ancak bu durumu fırsata çeviren dolandırıcılar da var. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir. Tiktokta yeni kullanıcılar, tiktok hediyelerini ve tiktok puanlarını, paralarını, bakiyelerini bilmeyebilirler. Biz size buna nasıl erişeceğinizi anlatacağız.
-Apple veya Android cihazınızda TikTok’u açın.
-Sağ alttaki ben simgesine dokunun.
-Sağ üst köşede diğer menüsünden, bakiyeyi seçin.
-Burada seçmeniz gereken paketler göreceksiniz.
-Bir paket seçtikten sonra, ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
-Ödeme yapıldıktan sonra, satın alınan jeton sayısı hesabınıza yatırılacaktır.

Tiktok’taki bakiyenizi artırmak için, içerik üretmeniz ve takipçi toplamanız gerekecektir. Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi dolandırıcılara, fırsatçılara dikkat etmeniz gerekir. TikTok’un politikası, PayPal bilgilerinizin TikTok bilgilerinizle eşleşmesi gerektiğini, yani adların eşleşmesi gerektiğini belirtir. Bir bilgi uyuşmazlığı varsa TikTok adınızı değiştirmeyi deneyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz