TikTok artık hemen hemen herkesin kullandığı bir platform ve herkes burada farklı farklı içerikler üreterek kimileri mesleğini icra ederken kimileri daha da tanınmak istiyor. Videoları çekerken birçok kişide kendi müziğini eklemek istiyor. Peki bu nasıl yapılır?

tiktok müzikleri ile ilgili görsel sonucu

TikTok Videolarına Müzik Ekleme
TikTok’un seslendirme özelliğini kullanarak bunu yapabilirsiniz. TikTok’u açın, ana sayfanın altındaki ‘+’ simgesine dokunun ve videonuzu kaydedin. Tamamlandığında, ilerlemek için kırmızı onay işaretini tıklayın. Daha sonra seslendirmeyi açın ve ileri deyin. Kayıt düğmesine basın ve kaydetmeye başlayın. Bittiğinde kaydet’i tıklayın.
Diğer bir yöntem başka bir uygulamadan eklemek olacaktır. Bunun için;
-Videonuzu kaydedin.
-Telefonunuza kaydedin.
-MP3’ünüzü yükleyin
-Uygulamanın ana penceresindeki artı simgesini seçin.
-Videonuzu yükleyin.
-Şimdi iki ekrana bölünmüş siyah bir pencere göreceksiniz. Üst ekran videonuzu gösterirken, alt ekran zaman çizelgenizi gösterir. Bu, her video için üzerinde çalışacağınız düzenleme arayüzüdür.
-Sesi kapatın.
-Sesinizi seçin.

tiktok müzikleri ile ilgili görsel sonucu

Arka plan sesleri de bir hayli önem taşımaktadır. Bu sesleri kırpmak videonuzu daha çekici hale getirebilir. Bunun için videonuzu seçtikten sonra kırpma işlemi yapmak daha iyi olacaktır. Aynı zamanda videonuza trend müzikler ekleyin. Discover’a giderek yeni müzikleri keşfedebilirsiniz. TikTok uzun ve emek isteyen bir serüvendir. Sabırlı olun.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz