Tiktokta daha fazla hayran ve takipçi nasıl elde edilir? Bugün sizlere Tiktok platformunda nasıl daha fazla hayran yada takipçi arttırabileceğinizi anlatacağız.

İlk olarak Tiktok nedir?

Tiktok biraz Instagram’a benzerlik göstermiş olsa bile tamamen farklı bir uygulamadır. Tiktok platformu üzerinden taklit veya özel videolar çekip hayran kitlenizi arttırabilirsiniz. Zaten TikTok uygulamasını bilmeyenin bu haberi okuyacağını pek sanmıyoruz. Çünkü amaç kitle arttırma.

TikTok hayran veya takipçi arttırma!

Öncelikle tiktok platformunda takipçi arttırmak isterseniz eğer mutlaka profilinize bir fotoğraf ve biyografi kısmına bir açıklama ekleyip fake hesap olmadığını ifade edin. Daha sonra gündemdeki hashtagler ile alakalı video çekip atın.

TikTok 1 haftada 5K takipçi arttırma!

Tiktok‘da 1 hafta içerisinde 5k takipçi kasmak isterseniz eğer yapmanız gereken çok basit. Günlük 20 adet tiktok çekmelisiniz. Gündemde yer alan önemli ve popüler hasthtagler üzerinden video çekin.

Her gün çekeceğiniz 20 videoyu ele alalım. Video başı en az 50 takipçi geldiğini farz edelim. Günde 20 video attığımızda otomatikmen 1000 takipçi gelecek. 7 gün devam ettiğimizde 7000 kişi ediyor. Belki daha fazlada gelebilir güzel çekimlerle alakalı. Ancak en az 5K garanti ediyoruz.

Amaç hashtag olsun ve çekimler kaliteli olsun. Gerekirse ekip kurup devam edebilirsiniz.

Kaynak : Mobil1318 YORUMLAR

  1. Neyaparsam yapayim takipçim yok açık saciklari takip ediyorlar anlamadım tiktoku silecegim sinir oldum okadar görülmeye takipçi yok ya formülü ne bunun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz