Bu yazımızda sizlere TikTok uygulamasında dalgalanma etkisini nasıl yapacağınız konusunda sizlere yardımcı olacağım. TikTok uygulamasında çektiğiniz videolara dalgalanma vererek daha da güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. ilk olarak iOS ya da Android cihazınızda TikTok uygulamasının son sürümünün yüklü olup olmadığından emin olun. Ardından aşağıda yer alan adımları takip ederek TikTok uygulamasında dalgalanma etkisini oluşturabilirsiniz.

TikTok uygulamasında dalgalanma etkisi oluşturmak için uygulamaya giriş yapın. Daha sonra yeni bir video eklemek için artı simgesine tıklayın. Videonuzu çekin ve kayıt sürecini seçin. 60’lar seçeneği daha iyi çalışır. Fakat 15’lerde çabuk dalgalanmalar elde edebilirsiniz. Kayıt sürecinde, kaydetmeye çalıştığınız nesneye doğru bir şekilde ve hızlıca sallamalısınız. Bu adımlar sayesinde dalgalanma efektini oluşturmuş olursunuz.


TikTok uygulamanızda çekim yaparken ağır çekimde bir video kaydedin ve çekim yaparken hareket etmenize gerek kalmayacaktır. Video Star’a erişim sağladıktan sonra videoyu seçin, daha fazla işlem içinde Düzenle kısmına basın. Düzenle alanında yer alan efektler sayesinde istediğiniz görüntüyü oluşturmuş olursunuz. Efektler sayesinde videonuzu daha da dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz