Eğer sanal alemde çevrimiçi aşk arıyorsanız tinder uygulaması tamda size göre. İnsanlar gerçek aşkı bulmak, bir tarih bulmak ve hatta sadece arkadaş edinmek için Tinder’ı kullanıyor.

Tinder Gold ilk olarak Haziran 2017’de tanıtıldı ve şu anda genel halkın abone olabileceği en yüksek Tinder katmanı. Tinder Gold, Tinder Plus’ın hizmetlerini alır ve kullanıcıların sizi neleri sevdiğini anında bilme yeteneği ekler.

Tinder Gold’un Avantajı Nedir?

Tinder Gold size sınırsız beğeni, ayda bir ücretsiz Boost, Passport günde beş ücretsiz Süper Beğenme sunar. kaydırmaları geri sarma yeteneği, yaşınızı ve mesafenizi gizleyebilme yeteneği sunar.

Herkesin sorduğu büyük soru: Diğer kullanıcılar Tinder Gold’a sahip olduğunuzu görebilir mi? Neyse ki bunun cevabı hayır: Tinder Gold kullandığınızı doğrudan yollarla söyleyebilecek tek kişi sizsiniz. Ancak bazı üçüncü taraf uygulamalar sayesinde görebilme özellikleri vardır. Bu uygulamalar güvenliğiniz açısından pek tavsiye edilmez.

Birçok kişi ayrıca Tinder Gold’un aylık ekstra ücrete değer olup olmadığını soruyor. Cevap, Tinder’ı nasıl kullandığınıza bağlıdır. İnternet üzerinden erkeklerle ve kadınlarla tanışma yeteneğini sevenler için Tinder Gold, bir flört uygulamasında sunulan en iyi özelliklerden biridir.

Önemli bir soru, Tinder Gold kullanıp kullanmamanızın diğer kullanıcılar için önemi var mı? Gerçek şu ki, kişiden kişiye ve o kişinin ne aradığına ve aradığınızı iddia ettiğiniz şeye göre değişir. Yani temelde size kalmış. Tinder Plus ve Tinder Gold kullanan kişiler genellikle Tinder hayatlarına çok fazla enerji harcayan insanlar olma eğilimindedir. Yani profilinize bakan kişiler için Tinder Plus veya Tinder Gold’a sahip olduğunuzu öğrenmeleri biraz açıklama gerektirebilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz