Tinder uygulaması diğer uygulamalar gibi premium özelliğini uygulama içerisinden sunmaktadır. Tinder uygulaması mobil cihazlarda arkadaşlık kurabileceğiniz bir uygulama çeşididir. Uygulamada bulunan profiller sayesinde beğendiğiniz kişilerle sohbete başlıyorsunuz, beğenmediğiniz kişileri de es geçebiliyorsunuz. Bu yazımızda ise Tinder uygulamasında yer alan Premium özelliğinin artık ücretsiz olarak sunulacağını sizlerle paylaşacağız.

Virüs nedeniyle evde vakit geçirdiğimiz bu dönemlerde hayatımızda daha da fazla videolu görüşme özelliği geldi. Tinder uygulamasında can sıkıntısını geçirmeye ve yeni birileri ile tanışmak için aradığınız bir uygulamadır. Tinder,Tinder Passport adlı küresel kaydırma seçeneğini artık ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak. Tinder uygulaması, Tinder Plus ve Gold üyeleri için seçenek sunuyordu.


Belirli bir ücret karşılığında Gold üyesi olarak daha fazla özellikten faydalanabiliyordunuz. Şimdi ise Tinder premium özelliğini ücretsiz hale getiriyor. Bu özelliğin ne zaman kullanılmaya başlanacağı konusunda şu an için net bir bilgi yer almamaktadır. Ancak ilerleyen süreçte kullanıcılar ile paylaşılması bekleniliyor. Tinder Premium özelliğinin artık ücretsiz olarak sunulması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz