Tinder, ilgi alanların, hobilerin ortak olduğu kişilerin birbirlerini bulup, tanıyıp ilişkilerini ilerlettiği bir sosyal medya platformudur. Burada işleyiş biraz farklıdır. Üyelerin birilerini süper beğenme gibi bir durum söz konusudur. İnsanlar kimin kimi süper beğendiğini anlamak istiyor. Biz size bu yazımızda bunu nasıl anlayacağınızı anlatacağız.

Tinder'a 'Super Like' özelliği geldi | NTV

Tinder’da birini Süper Beğendiğinizde, uygulama diğer kişiye profilini beğendiğinizi bildiren bir bildirim gönderir. Bu onlara yüzlerce profili rastgele sıralamak yerine sizinle doğrudan eşleşme fırsatı verir. Tinder’da birini Süper beğenmek için normalde yaptığınız gibi biriyle eşleştirmek için sağa kaydırmak yerine, Super Like kullanmak için yukarı kaydırın. Ya da ekranın altındaki yıldız işaretine basın.

Siz oturun, yapay zeka sizin yerinize kız arkadaş bulsun!

Tinder’da birinin sizi süper beğendiğini anlamak için, bildirimleri açmanız gerekecektir. Eğer bildirimlerinizde mavi bir yıldız gördüyseniz bu o kişinin sizi çok sevdiği anlamına gelir. Yani süper beğendi olayı gerçekleşmiş olur. Bunun dışında aylık 14.99 dolar ile Tinder Gold üyeliğini satın alarak daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz. Birini eğer yanlışlıkla beğendiyseniz ve ücretsiz sürüm kullanıyorsanız süper beğeninizi geri alamazsınız, bu sadece ücretli üyeliklerde geçerlidir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz