Tinder Gold, dünyanın en popüler flört uygulaması Tinder’in sunduğu ücretli özelliklerden sadece biridir. İster ciddi, ister gündelik bir şey, isterse tek gecelik bir ilişki arıyor olun, Tinder Gold, eşleşmeleri kolaylaştırmak için tasarlanmış çeşitli özelliklere sahiptir.
Ancak tinder’da gold aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız doğru adrese geldiniz.

Tinder Plus, Tinder Gold’a Karşı
Tinder Gold, Tinder Plus’ın tüm standart özelliklerine ek olarak değerli “Sizi Kimlerin Sevdiğini Gör” özelliğiyle övünen en çok özelliğe sahiptir. Bu ek özellik, üzerini kaydırmadan önce sizi kimin sevdiğini görmenize olanak tanır ve seçici olmanızı sağlar.
Yine de bu özellik ucuza gelmiyor: Tinder Gold fiyatları ayda 15 $, 6 ay için ayda 10 $ veya 12 ay boyunca ayda 8 $ kadar düşük olabilir. Diğer hizmetlerin çoğundan farklı olarak Tinder, daha uzun taahhütler için yüksek bir indirim sunarak sizi uygulamalarını daha fazla kullanmaya zorlar.

Tinder Gold Aboneliğimi Nasıl İptal Ederim?
Premium özelliklerinizi bu fatura döneminin sonuna kadar koruyacaksınız, bu sırada uygulamanız ücretsiz sürüme geri dönecek, böylece gerçekten eski sürüme geçmek isteyip istemediğinize karar vermeniz için biraz zaman verilecektir. Tinder sizi doğrudan faturalandırmaz, bunun yerine ödemeleri Google Play Store ve Apple App Store üzerinden yönetmeyi seçer. Bu nedenle, aboneliğinizi iptal etmek veya değiştirmek istiyorsanız, uygulama mağazasına gidip oradan yapmak kadar basit.
Tinder gold denemeye değer mi? Abonelik iptal edilmeli mi? Kullanıcılar olarak bize yorumlarınızı yazmayı unutmayın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz