Tinder, mevcut en popüler buluşma uygulamalarından biridir. Benzer uygulamalar gibi, Tinder de yerel bölgelerindeki insanlarla bağlantı kurmak isteyenler için uygun bir platform sunuyor. Bu makalede size konumunuzu nasıl taklit edeceğinizi anlatacağım.
Tinder, konumuzu GPS’ten izler. Daha sonra sizin için olası eşleşmeleri arar.

TINDER PLUS İLE KONUMUNUZU DEĞİŞTİRİN

Tinder plus ile artık konum değiştirmek çok kolay! Yer değiştirme özelliği Tinder Passport olarak adlandırılır ve uygulamada konumunuzu istediğiniz kadar değiştirmenize olanak tanır. Bir dizi yer arasında hızlı bir şekilde ileri ve geri geçiş yapmanıza olanak tanıyan dört adede kadar varsayılan konum ayarlayabilirsiniz.
Ancak Premium kullanıcılar için anatajlı bir özellik var ki, konumunuzu bir yere ayarladığınızda birden fazla eşleşme elde edebilirsiniz. Passport’u kullanmak için ‘keşif ayarları’ndan ‘İçeri kaydırın’ (Android kullanıyorsanız) veya ‘Konum’ (iOS kullanıcıları için) yazan çubuğa dokunun. Daha sonra üzerine dokunarak mevcut bir konumu seçebilir veya ‘Yeni bir konum ekle’ ye dokunursanız harita açılacak ve olmak istediğiniz yeri seçebileceksiniz.


ANDROİD’DE KONUM TAKLİT ETME

Android sistemli bir telefonda konum taklit etmek için, ayarlar’da geliştirici seçeneklere gidin ve sahte konumlara izin ver’i aktifleştirin. Sahte konum uygulamasını seçin ve sahte GPS uygulamasını seçin. Daha sonra ayarlar’da konum modunuzu ‘yalnızca cihaz(GPS’ olarak değiştirin. Daha sonra tinder uygulamasından konumu açın ve arama mesafesini değiştirin.

İOS’TA KONUM TAKLİT ETME

İos’larda konum taklit etmek sandığınız kadar kolay değildir çünkü apple bunu istemez. Telefonunuzu jailbreak yapmadan GPS’inizi taklit edebileceğini iddia eden bir dizi uygulama var. İşe yarayanlardan biri ThinkSky’den iTools .
iTools deneme sürecinde konumunuzu sadece 3 kez değiştirmeye izin verecektir eğer daha fazla konum değiştirme hakkına sahip olmak istiyorsanız 30.95 $ veya daha fazla bir ücret ödemeniz gerekir. Tools ayrıca yalnızca iOS 12 ve altı sürümlerinde çalışır.
Diğer bir yöntem jailbreak yapmaktır ancak bu yöntem risklidir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz