Tinder’daki Süper Beğeniler, kullanıcıların belirli bir kişiye olağanüstü bir ilgi göstermesine olanak tanır. Kullanıcılar, nasıl yanıt vereceklerine karar verebilmeleri için onları kimin Süper Beğendiğini görebilir.
Maalesef, yanlışlıkla birinin profilini yukarı kaydırmak çok kolay, bu da anında utanç duymanıza neden oluyor. iPhone kullanıcıları, yanlışlıkla Süper Beğenilere karşı özellikle hassastır çünkü yukarı kaydırma hareketi, telefonlarındaki Kontrol Merkezine erişir.

Tinder’da Süper Beğeniler Nelerdir?
Super Like, başka birinin profiline olan güçlü ilginizi ifade etme yolunuzdur. Beğendiğiniz Tinder profilinde sağa kaydırmak yerine, Super Like’ı tıklayabilirsiniz. Ücretsiz kullanıcılar günde yalnızca bu Süper Beğenilerden birini alır, bu nedenle onu kullanırken dikkatli olmalısınız. Tinder Plus ve Gold kullanıcıları günde beş Super Like alır ve bu da onları kullanmayı kolaylaştırır.

Tinder’da Süper Beğeniler Nasıl Geri Alınır?
Ücretli Çözüm: Tinder Plus
Günde beş Süper Beğenme.
Rewind ve Passport gibi yeni özellikler.
Ayda bir ücretsiz profil Artışı.
Uygulama içi reklam yok.

Ücretsiz Çözüm: Profilinizdeki Açıklamalar
Birisi Süper Beğeniler aldığında hemen bilgilendirilir. Bildirimi aldıklarında, elbette, gönderenin biyografisi de dahil olmak üzere diğer kişinin profilini görüntüleyebilirler. Ücretsiz çözümümüz burada devreye girer. Profilinize, başkalarının herhangi bir Süper Beğeninin kazara veya kasıtsız olduğunu bilmesini sağlayan basit bir açıklama yerleştirmek mükemmel çözümdür.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz