Tinder salgın nedeniyle evinde kalan kullanıcılara yeni bir hizmet ile geliyor. Dünya genelinde popülerliğini korumaya devam eden Tinder uygulaması, beğenerek karşılıklı eşleşip daha sonra karşı taraf ile sohbete başlayabiliyorsunuz. Korona Virüs nedeniyle insanlar birbiri ile görüşme konusuna artık uzak diyebiliriz. Tinder uygulaması yeni bir özelliği getirerek kullanıcıları daha da çok bağlayacak. Tinder tarafından getirilecek olan videolu görüşme özelliği sayesinde daha da keyifli sohbetler gerçekleşecek.

Tinder getireceği videolu görüşme özelliği sayesinde beğendiğiniz kişiler ile videolu görüşebileceksiniz. Tinder uygulaması özellikleri sayesinde kendini daha da çok geliştirmeye devam ediyor. Salgın nedeniyle evde olanların keyifli anlar geçirebileceği Tinder uygulaması bu durumu fırsata çevirerek kullanıcılara farklı özellikler getirme peşinde. Bu özelliğin kullanıcılar tarafından ne kadar tutulacağı da merak konusu.

Tinder uygulamasına gelecek olan video ile görüşme özelliğinin kullanıcılar tarafından ne kadar beğenileceği ve tutulacağı konusu şu an için net değil. Ülke genelinde Tinder’i kullanan geniş bir kitle var. Özellikle virüs nedeni ile uygulamalar daha da farklı sistemler geliştirmeye başladı. Daha önceden karşılıklı beğeni yapıp sonra sohbeti gerçekleştirebileceğiniz uygulama şimdi ise videolu görüşme özelliğini getiriyor. Gelecek olan güncelleme sonrası özellik kullanıcılara sunulacak. Bu haberimizde sizlere Tinder uygulamasına gelecek olan özellik hakkında kısa bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz