Bu hafta sizlere ücretsiz App Store mağazasında 1 adet oyun ve 5 adet uygulamayı derledik.

Alışık olduğumuz bir süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları ile 1 oyun ve 5 adet uygulama sahibi olabileceksiniz. Neyse lafı fazla uzatmadan direk konuya geçelim.

1. Beep Me – Reminders

Sizlerinde tahmin ettiği gibi hatırlatıcı bir uygulama olan Beep Me, mağazada yer alan en hızlı ve en basit uygulamaların başında yer alıyor. 45 farklı ses ile gelen hatırlatıcıyı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Normal fiyatı: 22 TL

İndir

2. Ace Maverick

Tek oyun olarak haberimizde yer alan Ace Maverick’in helikopter oyunu olduğunu ve rehineleri almanız gerektiğini belirtelim.

Normal fiyatı: 5,50 TL

İndir

3. My Gratitude Journal

Abonelik sistemi olmayan günlük uygulaması diyebileceğimiz bu uygulamanın şifre koruma ile güvenlik sağladığını belirtelim.

Normal fiyatı: 11 TL

İndir

4. Bandwidth Pro

Bandwidth Pro, adından da anlayabileceğimiz gibi, internet bağlantısında bant genişliğini ve veri kullanımını görmenizi sağlayacak bir uygulama. Farklı veri desteğini sunan uygulama ile veri sınırını aşında, yani belirlediğiniz kotayı geçince, bildirim veriyor.

Normal fiyatı: 11 TL

İndir

5. Phone Drive: File Storage Sync

Phone Drive, iPhone yada iPad cihazlarınız üzerinden , yerel bulutta yer alan dosyaları görmeniz ve düzenlemenizi sağlayan bir uygulama. Ayrıca wifi ile Mac ve Windows arası dosya transferini de sağlıyor.

Normal fiyatı: 11 TL

İndir

6. Preview Your Feed

Planlama uygulaması olan bu uygulama ile beraber Instagram hesabınızı daha etkin bir hale getirebilirsiniz.

Normal fiyatı: 28 TL

İndir

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz