Transformers serisinin son filmi olan 6. seri için çok ilginç iddialar gündeme geldi. Yeni yapımda şaşırtacak mimari iddiaları bulunuyor. İşte detaylar…

Dünya genelinde en başarılı ticari filmlerin yapımcısı olan Micheal Bay, yapımcı ve yönetmen koltuğunda birlikte oturdu. Ancak cinsiyetçi ve ırkçı yaklaşımları olan bu yönetmen bu durumdan dolayı çok fazla eleştirildi. Özellikle Underground gibi çok büyük gişe hasılatı elde eden birçok yapımı üstlenen Bay’e Transformer’deki 5. seride hayal kırıklığına uğratması üzerine ayrıldı. Daha sonra yardımcı yönetmenliği üstlenen Bay, Bumblebee’nin en başarılı olmasıyla tekrar ayağa kalmayı başardı.

Michael Bay Artık Yok!

Ancak kısa ve öz konuşmak gerekirse, Michael Bay, yeni çekilecek olan Transformers filmlerinden tamamen kovulmuş durumda. Unicron hikayesine uzanmışken aniden bu açıklama çok büyük bir sorun teşkil etse bile, yeni film Bumblebee’nin devamı olarak gelecek. 6. seride ise Optimus Prime Bumblebee’nin dünyadaki yerleşimi ile Deceptioncon’lara karşı ciddi savaşını anlatıyor. Yeni yapımda Cybertron üzerinde yer alan veya gerçekleşen savaşlarla beraber Optimus ile Megatron’un yeni mücadelesini izleyeceğiz.

Transformers 6’yı ise 2020 yılında beyaz perdede göreceğiz. Bakalım Micheal Bay’sız ne şekilde bir sinema filmi izleyeceğiz bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz