Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu TTNET Müzik geçtiğimiz ayın başında büyük bir değişim yaşadı. Mobil uygulamasını ve web sitesini tamamen yenileyen platform üyelik paketlerini Premium adı altında topladı. Türkiye’de çıkan birçok albümün münhasırlık anlaşmalarından dolayı dijital pazarda Spotify, iTunes, Turkcell Müzik ve Deezer’dan önce TTNET Müzik’te yer alması kullanıcıların en çok önem verdiği özellikler arasında yer alıyor.

Dünya genelinde kızışan dijital müzik pazarına en son Apple Müzik girmişti. Ürettiği telefonlara iOS 8.4 sürümünden sonra otomatik olarak yüklü gelen Apple Müzik geçtiğimiz ayın başında ülkemizde de kullanıma açılmıştı ve adından oldukça söz ettirmişti. Ancak yetersiz içerik sebebiyle henüz aktif kullanıcı sayısı istendiği ölçüde olmadığı görülüyor.

Modern bir tasarıma kavuşan TTNET Müzik kullanıcılara ücretsiz üye olma fırsatı ile aylık 1.000 adet yerli şarkıyı bedava dinleme şansı sunuyor. Bunun yanında çevrimdışı dinleme, HD kalitede şarkı, yabancı şarkı dinleme ve 250 adet yerli şarkı indirme hakkı için aylık 4.99 TL‘ye Premium üye olabilirsiniz. Rakiplerine göre oldukça uygun ve avantajlı bir fiyata sahip olan TTNET Müzik, Spotify benzeri kullanıcı deneyimi ve zengin şarkı içeriği ile alternatif müzik uygulamaları arasında yer alıyor.

TTNET Müzik Web

TTNET Müzik’e Nasıl Üye Olunur?

TTNET Müziğe üye olmak oldukça basit. Uygulamayı indirdikten sonra üye ol kısmından Türk Telekom Tek Şifre yardımıyla eposta adresiniz ve şifreniz ile abone olabilirsiniz. TTNET Müziği kullanmak için Turkcell Vodafone Avea Türk Telekom TTNET müşterisi olabilirsiniz. Hatta hiçbir aboneliğiniz bulunmasa bile eposta adresiniz ve internet bağlantınızın olması yeterli.

TTNet Müzik Premium Üyeliği İlk 1 Ay Ücretsiz

Premium haklar ile abonelik başlatmak şuan ilk 1 ay ücretsiz. TTNET Müziğe ilk defa üye olacaklara özel 1 ay boyunca sınırsız dinleme, 250 yerli şarkı indirme, Çevrimdışı dinleme, HD kalitede şarkı bedava sunuluyor.

[appbox googleplay com.ttnet.muzik]

[appbox appstore id416551514]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz