Dünyanın gelişim ivmesi birçok ihtiyacımızın kısa sürede giderilmesini sağladı. Gerek sanayi gerekse teknoloji yaşanan gelişmelere ayak uydurarak insanoğlunun isteklerini yerine getirmeye devam ediyor. Daha 15 – 20 yıl öncesine kadar sadece iletişimi sağlayan basit aygıtlar artık hayatımızdaki vazgeçemediğimiz ilk eşya oldular. Eşya olmak bir kenara artık iletişim aracından çıkıp aksesuar haline dönüştüler. Özellikleri, performansları kadar tasarımları ve hoş görüntüleriyle de bizi kendilerine çekiyorlar. Yine her işimiz için farklı bir cihazı kullanmak, işlemlerimizi çözebilmek için uzunca zamanlar harcıyorduk. Yıllar geçtikçe teknolojideki gelişim tüm olayları gerçekleştirebileceğimiz bir yapı sundu bize. Akıllı telefon sayesinde hem müzik dinleyebilirken hem fotoğraf çekebiliyor hem de internette gezinebiliyoruz. Kurumlar da bu dünyaya adapte olup kitlesini konsolide edip genişletebilmek için çeşitli uygulamalar çıkarıyor. Böylece telefonlara indirilen yazılımlarla insanların profilleri eşleştirilip online işlemler yapılıyor. Bir dönem bilgisayar üzerinden yapılan müzik indirme durumu için de yine cihazınızı kullanmanız yeterli. Eskiden bilgisayardan telefonlara bir ara kablo veya Bluetooth yardımıyla gönderiliyordu. Şimdi ise Tubidy adını verdiğimiz basit arayüze sahip site aracılığı ile güncel müzikleri indirme şansı mevcut.

Tüm ülkelerde en fazla takip edilen ve videoların izlendiği mecra olarak YouTube‘u söyleyebiliriz. Canlı yayın desteği ve yüksek kaliteli videoları yayınlayabilmesinden dolayı yükleyiciler de izleyiciler de burayı tercih ediyor. Google‘ın satın almasından sonra sırtının daha yere gelmeyeceği bilindiği için en uzun süreli video yatırımı yapılabiliyor. Doğal olarak ünlü şarkıcılar da yeni şarkılarını buraya yüklüyorlar. Müzikseverler abone olarak hemen haberini aldıkları müzikleri telefonlarına indirip dinleme keyfine ulaşmak istiyor. Ancak şuan için YouTube’dan telefona şarkı indirme seçeneği bulunmuyor. 3. adreslerden yardım almak gerekiyor. Tubidy bunun en büyük örneklerinden biri. Tubidy ile telefona müzik indirme için yapmanız gerekenler oldukça basit.

tubidy-muzik-indirme-telefona

Telefona Tubidy İle Müzik İndirmek

Öncelikle resmi adresine girmeniz hem güvenlik hem de doğru indirim için gerekli. Cihazın güvenliğini tehdit edecek bir siteden asla dosya veya fotoğraf indirmeyin. Tubidy söz ettiğimiz konuda güvenebileceğiniz hatta milyonlarca insana hitap eden bir platform. Dolayısıyla içiniz rahat bir şekilde müzik indirebilirsiniz.

Müzik indirebilmek için http://tubidy.mobi/ adresine giriş yapmalısınız. Ardından sizi oldukça basit, her kesimden insanın kullanabileceği bir arayüz bekliyor olacak. Search yani arama kısmından istediğiniz videoyu arayabilirsiniz. Yaptığınız arama kelimeleri YouTube üzerinden eşleştirilerek en doğru videolar size sunulur. İndirebilmek içinse bir Tubidy hesabına sahip olmalısınız.

15 saniye içerisinde yeni bir hesap oluşturabiliyorsunuz. Diğer sitelere göre şarkı indirebilmek gibi üye olmak da basit. Üye olduktan sonra kullanım şartlarını da kabul etmişseniz yapmanız gereken şey arama yapıp devamında indireceğiniz videoyu açıp indirme seçeneğini kullanmak olacak.

Her türlü şartı göz önünde bulundurmanız için önceden yüklediğiniz bir virüs tarama programıyla Tubidy’den indirdiğiniz müzikler dahil telefona eklediğiniz tüm dosyaları taratın. Böylece elinizden gelen tüm çabaları sarf edip güvenliği sağlarsınız.

Kaynak : Mobil13


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz