Tubidy, son zamanlarda adı çok duyulan ve çok dikkat çeken bir müzik dinleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda Tubidy uygulamasını hiç bilmeyenler için anlattık. Siz de Tubidy uygulamasını yazımızın ilerleyen kısımlarında bulunan bağlantıyı kullanarak indirin ve Tubidy nasıl kullanılır öğrenin.

Tubidy Nedir? 

Tubidy, iOS için müzik dinleme uygulamasıdır. Yani Tubidy ücretsiz, kolay ve basit bir müzik istemcisidir.

Son zamanlarda müzik dinleme uygulamalarının sayısının çok arttığının farkındayız. Hem yerli hem de yabancı müziklerin,  ruh hâline göre çok çeşitli listelerin yer aldığı pek çok uygulama mevcut. Bunların arasında bazı uygulamalar diğerlerine göre öne çıkmakta. Öne çıkmak için uygulamaların sahip olduğu nitelikler değişmekte. Bazı uygulamalar ücretsiz olduğu için bazıları da ücretsiz deneme sürelerini uzattığı için kullanıcılar bu tip uygulamalara yönelmekte.

Tubidy Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamanın farkı ise elbette ücretsiz olması ve çok basit bir arayüz ile kullanıcıya çok sayıda yerli ve yabancı şarkı sunması. Uygulama içinde istediğiniz şarkıya kolay bir arama sonunda ulaşabiliyorsunuz. Listeleri arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama içinde remix düzenlemeler de mevcut. Kullanıcıların paylaştığı listelere kolayca erişebiliyorsunuz.

Tubidy iOS uygulamasını hemen kullanmaya başlamak için öncelikle uygulamayı indirin:

iPhone ve iPad için Tubidy indir: 

[appbox appstore 906364548]

1 – Uygulamayı indirdikten sonra açın. Bir hesap oluşturun ve giriş yapın.

2 – Şimdi açılan sayfada alt kısımda soldan sağa sıralanmış Arama butonu, Favoriler, Şu an Çalan Parça, Listeler ve Şarkılarım butonlarını göreceksiniz.

tubidy

3 – Arama yaptığınızda karşınıza aramanıza uygun şarkılar çıkacak. Bu şarkıların sağında o parçanın kaç kez çalındığını ve kaç beğeni aldığını görebileceksiniz.

tubidy-2

4 – Şarkıyı dinlerken favorilerinize ekleyebilirsiniz.

5 – Listeyi aşağıda sağda yer alan butona dokunarak karışık çalabilirsiniz.

Bu uygulama kullanımı kolay bir uygulamadır. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Tıpkı diper müzik dinleme uygulamaları gibi bu da cihazlar arasında eşitlenebilmektedir. Yani hesabınıza cihazdan giriş yaptığınızda favori parçalarınızı, şarkılarınızı ve listelerinizi aynı şekilde görebilirsiniz.

tubidy-ipad

Bu ücretsiz bir uygulama olduğu için diğer müzik dinleme uygulamalarına göre daha öne çıkıyor. Top 100 listelerine de göz atmayı unutmayın.

Kaynak : Mobil133 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz