Tubidy uygulaması son dönemlerde popüler olan bir uygulamadır. Ancak programın işlevselliğini duymayan kullanıcılar Tubidy uygulamasının nasıl kullanılacağını merak edebilir. Bu yazımızda da sizlere Tubidy uygulamasının ne olduğunu ve nasıl ücretsiz müzik indireceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

Tubidy uygulaması yıllardır olan bir uygulama ve müzik çevirmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir uygulamadır. Eğer siz de Tubidy uygulamasını indirmek istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Android Tubidy için bu linke
Apple Tubidy için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

YouTube içerisinde yer alan tüm müzikleri barındıran Tubidy, kullanıcıların istediği her müziği rahat bir şekilde kullanıcılara sunabiliyor. Ücretsiz olarak indirilen bir program olması diğer müzik uygulamalarına göre daha da ön plana çıkarıyor. Sistemin alt yapısı sayesinde servise en yeni müzikler ve popüler şarkıları kısa bir süre içerisinde indirebilirsiniz.

Tubidy platformu sayesinde istediğiniz müziğe kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. İstediğiniz müziği sizlere sunan uygulama popüler bir konuma bu yüzden ulaşmıştır. Tubidy aynı zamanda yabancı müzikler, ilahi ve Slow müziklerle platformunu daha da genişletmiştir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz