Hepimiz şarkı dinlemeyi seviyoruz. Yaptığımız her işte fonda çalan bir müzik yaptığımız işi daha keyifli bir hale getiriyor. Bu çoğumuz için böyle. Peki kullandığınız müzik uygulamaları neler? Tubidy müzik uygulamasını duydunuz mu?

Tubidy MP3 indirmek için tıkla - Tubidy iPhone ve Android'e indir - Yeni  Şafak

Tubidy, müzik videolarınızı gizlemenize ve indirmenize imkan sağlayan bir müzik uygulamasıdır. İnternet tabanlı olan bu uygulama, ister web ister mobil, hangi yönden rahat ederseniz oradan erişim sağlayabilirsiniz. Gelelim tubidy uygulamasının nasıl kullanıldığına. Bu hizmetten yararlanabilmek için öncelikle uygulamaya üye olmanız daha sonrada istediğiniz şarkının adını girip, şarkıyı aratmanız yeterlidir. Üye olma aşamasında sizlerden istenen bilgileri girdikten sonra ”sign up” butonuna basın ve kullanmaya başlayın.

Tubidy Mobi - Tubidy MP3 and Mobile Video Search Engine - SportsPaediaTubidy’de bildiğiniz gibi birçok liste bulunmakta. Ancak uygulama sizlere kolay bir aram yüzü sunuyor ve kolayca şarkılarınızı buluyorsunuz. Hem dünya listeleri için hem de Türkiye listeleri için en çok dinlenenler kısmı bulunuyor. Bu listelerde ya şarkı adı ya da şarkıcı adı altında aramalar yapıp istediğiniz şarkıya kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Video dinleme ve izleme aşamasına gelecek olursak;
-3GP Video Düzenli Kalite => 3GPP (H.263 / AMRNB)
-3GP Video Yüksek Kalite => 3GPP (MP4 / AAC)
-3GP Video Parça => 3GPP (H.263 / AMRNB)
-3GP Video Önizleme => 3GPP (H.263 / AMRNB)
-MP4 Video => MP4 (H.264 / HEv2-AAC)
-MP4 Ses => MP4 (HEv2-AAC)
Unutmayın ki tubidy’i güncel web siteleriyle kullanıyorsanız, MP3 ve MP4 formatındaki dosyaları doğrudan tarayıcıdan izlemek ve dinlemek mümkün. Ancak diğer formatlar için bu geçerli değil.

Tubidy’de müzik dinlediğiniz gibi müzikleri indirebilirsiniz. Bunun için istediğiniz şarkının linkinin üzerine gelip sağ tıklayarak ‘Bağlantıyı Farklı Kaydet’ seçeneğine basmanız yeterli olacaktır. Bunu hem mobil uygulamada hem de web üzerinden yapabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz