Kickstarter projesi olarak başlatılan ve kulak yapısına göre şekil alabilen silikon başlıklı kulaklık Revols’u andıran Phazon, rakibine göre biraz daha farklı özelliklere sahip. Revols’da yer alan ve kulaklıkların birbirine bağlanmasını sağlayan kablolar Phazon’da yer almıyor.

Tüm spor aktivitelerini güvenilir bir şekilde yapabileceğiniz bu yeni kulaklık ile aynı zamanda telefonlarınıza gelen aramaları da yanıtlayarak konuşabiliyorsunuz. Can yakmayan, güvenilir ve kulaktan asla düşmeyen bu kulaklığın bir diğer iddialı olduğu özellik ise su geçirmezliği. Phazon kulaklıkları yüzerken bile rahat bir şekilde kullanarak müzik dinleyebileceksiniz.

Phazon Teknik Özellikleri 

Bluetooth 4.1 özelliğine sahip olan tüm cihazlar ile entegre bir biçimde çalışabilen bu kulaklık pasif bir şekilde gürültü engelleyebilme özelliğine de sahip. 7.8 gram ağırlığında olan 19 x 15 x 18 mm boyutlarına sahip bu kulaklık 6 saate kadar aralıksız bir şekilde çalışabiliyor.

Phazon kulaklik

Toplam şarj süresi 1 saat olan Phazon, 50 mAh gücündeki bataryası ile 300 saate kadar pil ömrünü kullanıcılarına sunabiliyor. 20.200000 Hz bant genişliği, 16 Ohm empedans ve 16 bit stereo ses verebilen kulaklıkları ile şu an mevcut kablosuz kulaklıklar arasında en iyi bass kalitesini bu kulaklık ile elde edebilirsiniz.

Phazon Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Kırmızı, yeşil, mor, gri ve beyaz rengini andıran kül tonlarındaki versiyonları ile toplamda 5 farklı renk seçeneği bulunan kulaklığın kılıfı aynı zamanda dilerseniz USB şarj aleti olarak da kullanılabiliyor.

2016 Haziran ayında piyasaya çıkacak olan bu kulaklığın fiyatı ise 199 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Kaynak: Cnet

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz