Bu yazımızda sizlere IMDb puanlarına göre, en çok izlenen ve en çok beğenilen bilim kurgu filmlerini sunacağız. Eğer siz de bilim kurgu filmlerini seviyorsanız aşağıda yer alan yüksek puana sahip filmleri izlemenizi tavsiye ederiz.

Başlangıç / Inception (2010)

IMDb puanı 8,8 olan filmin içeriği, doğaüstü, bilim kurgu ve fantazmatik ile karıştırılması ilginç bir senaryoya sahip olduğunun göstergesidir. Leonardo DiCaprio’nun iyi bir hırsız olarak performansını gösterdiği bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Yıldızlararası / Intersteller (2014)

IMDb puanı 8,6 olan filmde, becer, ve teknik bilgi yerini almaktadır. Cooper’in karşısına beklenmedik bir teklif çıkması sonucu, insanlığın güvenliği adına önemli bir karar almasından ve olacaklardan bahseden bu film, izleyiciler tarafından yüksek puana sahiptir. Eğer siz de bilim kurgu filmlerini seviyorsanız bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Prestij / The Prestige (2006)

IMDb puanı 8,5 olan film, birbirini alt etmeye çalışan iki sihirbazın yaptıklarını konu olarak ele alıyor. Hem arkadaşlıklarını hem de sihirbazlıklarını konu alan film, bazı izleyiciler tarafından tam not almaktadır.

Wall·E / Vol·İ (2008)

IMDb puanı 8,4 olan filmin içeriği günümüzden çok uzaktır. Geleceğin içerisinde yer alan film, insanoğlunun başka bir gezegende yaşamasını içerik olarak kullanıyor. Dünyada yer alan pislikleri, çöpleri temizleme görevi de robot Vol-i’ye veriliyor. Vol-i ve arkadaşı Eve’nın arasında gerçekleşen mükemmel uyumu ele alan film, izleyiciler tarafından geçerli not almıştır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz