Bu yazımızda sizler için tüm zamanların en iyi marvel dizilerini derledik. Aksiyon dolu olan dizilerin IMDb puanlarını dikkate alarak sıraladık.

 

  • Marvel’s Daredevil (2015)

IMDb puanı 8,7 olan dizide içerik olarak görme yetkisini kaybeden bir avukatın hikayesi anlatılıyor. Görme yetisi az olsa da diğer duyularının insanlardan fazla gelişmiş olması suçsuz insanları savunmasını sağlıyor ve aynı zamanda kötüleri de diğer insanlardan ayırt etmesini sağlıyor.

  • Marvel’s Jessica Jones (2015)

IMDb puanı 8,1 olan dizide, Jessica Jones adlı karakterin kimyasal sızıntı sonucu sahip olduğu insanüstü bir gücü ve ses hızına yakın uçma yeteneğine sahip olduğunu ve başından geçenlerin içerik olarak yer aldığı dizidir.

  • Marvel’s Runaways (2017)

IMDb puanı 7,3 olan dizinin bir grup tarafından ailesinden gizlenerek süper-kötü olduklarını keşfedişleri sonucu ailelerinin kötülüklerini düzeltmek için kökenlerini öğrenmek adına yaptıkları macerayı içerik olarak alan dizidir.

  • Luke Cage (2016)

IMDb puanı 7,1 olan dizinin içeriği, Luke Cage isimli karakterin hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde deneyler uygulanması sonucu onu her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deriye sahip olmasını sağlıyor. Süper insan gücüne sahiplik yapan bu karakterin aynı zamanda başka kardeş dizisi olacak ve Netflix ekranlarında yayınlanacaktır.

  • Iron Fist (2017)

IMDb puanı 6,7 olan dizinin, Iron Fist adlı karakterin gücünü nasıl kullanacağını konusunda profesyonel oluşunu gösteriyor ve aynı zamanda dövüş sanatları uzmanı olan Iron Fist, gücünü bir ejderhadan almıştır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz