Yabancı filmlerden oluşturmuş olduğumuz bu yazımızı, aslında büyük bir zaman içerisinde en iyi 3 komedi filmi olarak hazırladık. Keyfinizi sürmeniz için bu filmleri izleyebilir ve kahkahalar atabilirsiniz..

Sizlerde yoğun bir iş hayatınız ve yorucu ile olumsuz bir ruh haliniz var ise, komedi filmleri ile daha fazla motive olabilirsiniz. İş yorgunluğunuzu üzerinizden atmak ve sıkılan ruh halinizi tekrar motive etmek isterseniz bu filmleri mutlaka izleyin.

Felekten Bir Gece (The Hangover)

Çok sıradışı olan ve mizah anlayışıyla gelen Hangover, çok eğlenceli bir yapım ile karşımıza geldi. Film de aslında arkadaşlarının düğününden iki gün öncesi yapılan bekarlığa veda partisi için Las Vegas’a giden dört arkadaşın sabah uyandıklarında hayvanlar ve altı aylık bir bebek ile gözlerini açmaları oluyor. Damadı ise düğüne yetiştirmeyi amaç ediyorlar..

Aman Tanrım (Bruce Almighty)

Bir TV muhabiri olarak yer alan Bruce Nolan’ın hayatında istediği her şey olmuştur. İşleri yolunda gitmediği bir günün akşamı ise kendini kaybetmiş ve isyan etmeye başlamış olan muhabir, bir anda karşılık görmeye başlıyor. Farklı olaylarla karşılan muhabir tanrı ile karşılaşıyor.

Evde Tek Başına (Home Alone)

Çocukluğumuzdan bu yana izlemiş olduğumuz Kevin, ailesini Fransa’ya tatile gidiyor ve yanlışıkla evde unuttukları çocuklarını fark ettiklerinde ise, evinde hırsızlara karşı koruma isteği beliriyor. Kötü kişilerin amacı ise tüm evi soymak olurken, Kevin’in hiçte kolay bir lokma olmadığını kısa sürede fark ediyorlar. Devam filmleri olduğunu belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz