Tumblr Android ve iPhone – iPad uygulamaları güncellendi. Geçtiğimiz haftalarda 1.1 milyar USD karşılığında Yahoo tarafından satın alınan dev mecranın mobil uygulamalarına yönelik ilk müdahale de gelmiş oldu.

Güncellenen Android ve iOS Tumblr uygulamaları artık daha kullanıcı dostu bir hale geldi. Zira, tarayıcı kullanımındaki yönergeler ve kullanıcı alışkanlıkları uygulamanın yeni sürümüne uyarlanmış durumda. Diğer yandan yüz binlerce bloga ev sahipliği yapan mecrada insanların yeni blogları ve içerikleri keşfetmeleri son derece önemli. Bunu dikkate alan mühendisleri söz konusu güncelleme ile Tumblr bloglarını keşfetme konusunda iyileştirmeler gerçekleştirmişler. Etiket kullanımın öne çıkmasıyla popüler etiketlere ve bloglara erişim kolaylaşıyor.

Tumblr android, iphone - ipad

Arayüz konusunda da iyileştirmelerin görüldüğü yeni sürüm alıntıların sunumundan içeriklerin daha iyi ekranlara taşınmasına kadar irili ufaklı birçok iyileştirmeyi ve yeniliği bünyesinde barındırıyor. Bunların yanı sıra performans iyileştirmelerinin de gerçekleştirildiği belirtiliyor.

[appbox googleplay com.tumblr]

[appbox appstore 305343404]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz