Tadya – Güne Merhaba, İzmir’de bulunan İzmo Bilişim tarafından üretilen yepyeni bir mobil oyun. Şu anda Android akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanıcıları için Google Play üzerinde indirilebilir kılınan yapım, kısa bir süre için iPhone ve iPad kullanıcıları için App Store üzerindeki yerini alacak.

Özellikle kız çocukları için hazırlanmış olan yapım aslında birçok oyun türünü içinde barındırıyor. Zira oyunun ana karakteri olan ve tüm hikayenin merkezindeki güzel sarışın bir kız olan Tadya ile birlikte oyuncular elbise giydirmeden, Sims karakterleri gibi rol yapmaya kadar birçok oyun türünü tek bir oyunda bulabiliyorlar.

tadya mobil13

Türk geliştiriciler tarafından hazırlanmış olmasına karşına 15 farklı dil desteği bulunan oyunun sadece ülkemizdeki küçük mobil oyuncuları değil tüm dünyadaki oyuncuları hedefliyor. Açıkçası gerek grafik kalitesi gerekse de başarılı senaryosu ile dünya genelindeki hedef kitlesinin ilgisini çekeceğe benziyor.

tadya android cocuk oyunu

Türkçe Seslendirme

Türkçe seslendirme sayesinde oyuncuları yalnızca bir oyun deneyimi yaşatmayan, aynı zamanda bir çizgi filmi doğrudan yaşama gibi zengin bir deneyim sunan Tadya – Güne merhaba isimli Android çocuk oyunu 5 bölümden oluşuyor ücretsiz olarak indirilebiliyor.

[appbox googleplay air.com.tadya.gunemerhaba]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz