Ankara merkezli ve tamamı Türk geliştiricilerden oluşan Udo Games tarafından birkaç gün önce yayınlanan Incredible Toys, mobil oyun dünyasında ilgi çekecek bir yapım olarak karşımıza çıktı.

Android akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için Google Play’den, iPhone ve iPad’ler için de App Store üzerinden indirilebilen Incredible Toys, mobil oyun severlerin favorileri arasında yer alan iki oyun türünün bir araya gelmesinin yanı sıra oldukça hoş senaryosuyla kısa sürede kendine bağlayacak bir yapım olacağa benziyor.

Oyuncakların dünyasında geçen Incredible Toys, bizim safımızda yer alan ve kontrol edebildiğimiz iyi oyuncaklarla başka dünyalardan gelmiş kötü oyuncakların mücadelesini konu alıyor. Savaşçı, nişancı, büyücü, ninja ve şifacı olmak üzere beş farklı karakterin kullanılabildiği oyunda her bölümde üç karakter seçip kullanabilmek mümkün. Karakterlerin sahip oldukları farklı yetenekler de karakterleri yönetenlerin yani oyuncuların farklı stratejiler belirlemesine olanak sağlıyor. Oyunun benzerlerinden ayrılan bir başka özelliği de aynı anda iki farklı karakterin yönetilebilmesi. Bu da oyuncular için yüksek odaklanma ve yüksek heyecan demek.

Incredible Toys indir

Kule savunma oyunlarından alışık olduğumuz şekilde oluşturulan oyuncak ekibiyle birlikte üstümüze gelen kötü oyuncakları mağlup etmeye çalışarak oyuncak dünyasının kurtarılması hedefleniyor. Elde edilen başarılar ve kazanımlarla birlikte oyuncak ekibimizin yardımına altınlar ve piller yetişiyor. Bu altın ve pillerle oyuncak karakterlerin özellikleri geliştirebiliyor ve onları daha hızlı, daha seri ve daha dayanıklı hale getirebiliyoruz.

Incredible Toys oyna

Incredible Toys oyununda bölüm sonu düşmanları da unutulmamış. Her ne kadar oyuncak olsalar da oyuncak dünyasını koruyan ekibimiz onları da yenmek zorundalar.

Oyunun grafikleri ve oyun içi atmosferi oldukça başarılı. Bu güzel yapıya oyuncak ekibimizin mücadelesi de dahil olunca oynaması oldukça zevkli bir deneyim çıkıyor. Türk oyun geliştiriciler tarafından hazırlanan Incredible Toys oyununu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.UdoGames.IncredibleToys]

[appbox appstore id972048966]

Incredible Toys tanıtım videosu

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz