Türk Telekom, TTNet ve Avea markalarını da bünyesine katarak tüm hizmetleri kendi çatısı altında sunmak ve yeniden yapılanmak adına önemli bir hamle gerçekleştirdi. Bu hamlenin ardından Avea mobil uygulamaları ve TTNet mobil uygulamaları da artık kullanılmayarak Türk Telekom adı altında güncelleme aldılar.

Bu haberimizde isimleri değişen ve Türk Telekom adı altında sunulmaya başlanan Android ve iOS uygulamaları bulabileceksiniz.

Online İşlemler – Ev Telefonu

Görüşme kayıtlarından tarife değişikliğine kadar birçok işlemin yapılabildiği uygulama tüm bu hizmetlerinin yanı sıra bilgi talebi, istekler ve şikayet kaydı oluşturulması konularında da hizmet sunabiliyor. Ayrıca en yakın Türk Telekom bayisi ve eczane gibi acil durumlarda işe yarayabilecek bilgileri de barındırabiliyor.

Türk Telekom Online İşlemler – Ev Telefonu Android uygulaması indir

[appbox googleplay com.tt.ohm]

Türk Telekom Online İşlemler – Ev Telefonu iPhone ve iPad uygulaması indir

[appbox appstore 711362967]

Türk Telekom

Online İşlemler – İnternet

Abonelik işlemlerinin yanı sıra kota, tarife ve paket bilgileri gibi önemli bilgilere ulaşabilmek mümkün. Dileyen kullanıcılar az önce saydığımız konularda çeşitli değişiklikleri doğrudan ya da talep oluşturarak gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca kullanım bilgileri ile birlikte fatura görüntüleme de mümkün.

Türk Telekom Online İşlemler – İnternet Android uygulaması indir

[appbox googleplay com.ttnet.oim]

Türk Telekom Cihaz Danışmanı Android uygulaması indir

[appbox googleplay com.avea.cihazdanismani]

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz