Türk Telekom geçtiğimiz ay Huawei işbirliği ile çıkardığı Türk Telekom Honor 7 modelinden sonra bugün de LG ile ortaklaşa K8 isminde bir model duyurdu. LG’nin MWC 2016’da Şubat ayında duyurduğu LG K8 modelini Türkiye’de Türk Telekom K8 ismiyle peşin fiyatına 599 TL fiyatla raflara sundular.

Türk-Telekom-K8

Türk Telekom K8 uygun fiyat seçeneği ve bu fiyat aralığında 4.5G teknolojisini desteklemesiyle ön plana çıkıyor. Eğer yakınlarınızdan yaşı büyük olanlar varsa ve akıllı telefon almak istiyorsanız Türk Telekom K8 gayet uygun hem de 4.5G desteği ile son teknoloji Android işletim sistemli bir telefon diyebiliriz.

Türk Telekom K8’in özelliklerine bakacak olursak aslında giriş seviyesi bazı donanımlar bulunduruyor. 5 inch ekran, 8 MP arka 5 MP ön kamera, 1.5 GB RAM, 8 GB dahili hafıza, 1.3 Ghz 4 çekirdekli işlemci ve Android 6.0 işletim sistemi sürümüyle piyasadaki birçok markalı telefondan daha yeni yorumu yapılabilir. Kamerası ortalamanın biraz altında kalsa da yeni akıllı telefon kullanmaya başlayacaklar için hiç fena sayılmaz. Android 6.0 sürümüyle gelmesi ise güzel bir sürpriz. Türkiye piyasasında bu fiyatlarda Android telefon bulmak oldukça zor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz