Türk Telekom’un yeni gençlik markası Selfy bugün yapılan bilgilendirmeyle tanıtıldı. Yakından takip edenler bilir Avea döneminde Woops olarak adlandırılan ve sadece gençlere hitap eden alt marka Türk Telekom grubuyla birlikte bundan sonra Selfy olarak anılacak. Turkcell’in GNC markası gibi konumlandırılıyor.

Selfy gençlerin istedikleri tarifeleri özgürce yaptıkları, sosyalleşip internetin tüm nimetlerinden yararlandıkları bir dünya olacak. Bu dünyanın içinde GSM faydalarından tutun da marka işbirlikleriyle indirimli alışverişler ücretsiz hediye servisler gibi bir çok seçenek bulunuyor.

Selfy kullanıcıları Markafoni’den yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kazanıyorlar, Caffe Nero’da ise bir kahve aldıklarında ikinci kahve bedava, Tivibu Go Sinema paketi 3 ay boyunca ücretsiz , Türk Telekom Müzik Premium üyelik 3 ay boyunca hediye, akşam 9 sabah 9 arası şebeke içi konuşmak ve mesajlaşmak tamamen ücretsiz (30 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli). Türk Telekom Selfy abonesi olmanız için yapmanız gereken SELFY yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek ön başvuruda bulunmak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz