Bu yazımızda sporseverlerin akıllı telefonlarından eksik etmediği en popüler canlı maç sonuçları uygulamalarını inceleyeceğiz. Zengin özellikleri ile göz dolduran bu uygulamalar hem ücretsiz hem de işlevsel olmaları sebebi ile canlı maç takibi konusunda Android ve iPhone – iPad kullanıcılarının bir numaralı tercihi haline gelmiş durumdalar.

Maçkolik ve Sahadan Mobil Uygulamaları

Her ne kadar farklı isimlerle anılsalar da yapımcılarının aynı olması sebebi ile kullanıcı arayüzlerinde renk değişikliğinin dışında sundukları içerik ve altyapının birebir aynı olmasından ötürü Sahadan ve Maçkolik isimli uygulamaları ilk sırada tanıtmak istedik.

mackolik android

Futbol ve basketbol alanında tüm dünya liglerinin müsabaka sonuçlarını anlık olarak bildirmelerinin yanı sıra puan durumu, iddaa programı, at yarışı, altılı ganyan ve benzer özellikler barındıran Maçkolik ve Sahadan isimli uygulamalar geniş bir kitleye hitap ediyor. Sahadan uygulaması Android ve iOS kullanıcıları ile sınırlı kalırken Maçkolik uygulaması Android ve iOS’a ek olarak Windows Phone 8 işletim sistemine sahip telefon sahipleri için mağazada indirilmeyi bekliyor. Her ne kadar diğer iki işletim sistemi kadar kullanıcı kitlesine sahip olmasa da Maçkolik uygulamasının Windows Phone 8 işletim sisteminde de kullanılabilir olması uygulamanın popülerliği yakalaması açısından önem arz ediyor.

Maçkolik Android akıllı telefon ve tablet PC uygulamasını indir.

[appbox googleplay com.kokteyl.mackolik]

Maçkolik iPhone ve iPad uygulamasını indir.

[appbox appstore id398157427]

Maçkolik Windows Phone 8 uygulamasını indir.

[appbox windowsphone 66e044c6-dc5a-45ed-b097-0ee580c4a1f7]

Sahadan Android akıllı telefon ve tablet PC uygulamasını indir.

[appbox googleplay com.kokteyl.sahadan]

Sahadan iPhone ve iPad uygulamasını indir.

[appbox appstore id663260914]

Maç Kaç Kaç Mobil Uygulaması

mac kac kac androidGelelim bir diğer popüler Android canlı maç sonucu uygulamasına. Maç Kaç Kaç Android uygulamasını diğer iki uygulamadan ayrı tutmamızın sebebi gerek kullanıcı arayüzünün, gerekse sunduğu özellikler bakımından diğer iki uygulamaya göre farklı olmasından kaynaklanıyor. Basit ve bir o kadar kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamada futbol ve basketbol karşılaşma bilgilerine ek olarak sakat ya da cezalı oyuncu bilgileri, stat ve hakem bilgileri, kaçan penaltı bilgisi, iddia oranları, uygulama kapalıyken bile sizi uyaran gol sesi, bildirim sesi veya titreşimler haberdar etme gibi saymakla bitiremeyeceğimiz amaca yönelik birçok özellik bulunuyor.

Sahadan ve Maçkolik uygulamaları gibi bu uygulama da Android ve iOS platformunda kullanıcıların beğenisine sunulmuş ve indirilmeyi bekliyor. Diğer iki uygulamaya göre kullanıcı memnuniyeti açısından önde olan bu uygulama bizim de bu incelemedeki favori uygulamamız oldu.

Maç Kaç Kaç Android akıllı telefon ve tablet PC uygulamasını indir.

[appbox googleplay com.tria.mkk]

Lig TV ve NTVSpor Mobil Uygulamaları

Yukarıdaki üç uygulamanın dışında tam olarak canlı maç sonucu bildirimi amacına yönelik olmasalar da spor severler için bahsedebileceğimiz iki uygulama daha bulunuyor. Diğer uygulamalar kadar detaylı özelliklere sahip olmasalar da popüler markaların uygulamaları olmalarından ötürü tercih edilen Lig TV Android ve iPhone ile NTVspor Android ve iPhone  uygulamaları canlı maç sonuçlarının yanında en güncel spor haberlerini sunmaları yönünden tercih edilebilecek uygulamalar arasında yer alıyorlar.

Lig TV Android akıllı telefon ve tablet PC uygulamasını indir.

[appbox googleplay com.digiturk.ligtv]

Lig TV iPhone ve iPad uygulamasını indir.

[appbox appstore id434619978]

NTVSpor Android akıllı telefon ve tablet PC uygulamasını indir.

[appbox googleplay com.basarimobile.android.ntvspor]

NTVSpor iPhone ve iPad uygulamasını indir.

[appbox appstore id385913192]

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz