Tüm dünya genelinde çok güzel bir oyuncu kitlesi bulunan PUBG Mobile, tüm geçen zaman bu sayıyı daha fazla arttırmayı başladı.

Battle Royale tarzında gelen oyunu seven çok fazla oyuncu bulunuyor. Ancak oyun bu kadar bağımlılık sunarken, mobil veri kullanımı da dikkat çekiyor. Turkcell PUBG Mobile için bir kampanya başlattı. İşte detaylar…

Turkcell oyuncu paketleri PUBG Mobile internetten yemeyecek!

Oyuncuların Wi-Fi bağlantısına gerek kalmadan, istediğiniz yerde PUBG Mobile oynamanız için yeni kampanya ile beraber mobil veriniz ile oynarken, paketiniz bitmeyecek. Turkcell Gaming paketleri ile beraber kullanıcılar internetim bitti demeyecek. Bu kampanya ile beraber PUBG severler bir araya gelebilir.

Kişiler Gaming yani oyun paketlerini iki farklı seçenek ile alabiliyor. Almış olduğunuz paketin tarifenize ek olarak geldiğini belirtelim. Birinci paket Oyna paketi olarak kişilerin PUBG Mobile’da 3GB oyun interneti olarak kullanmasını sağlıyor. İkinci paket ise, Oyna ve İzle paketi oluyor. Bu ise 5GB interneti hem oyunda hemde Youtube için getiriyor.

Wifi’ye gerek duymamak için, kişilerin bu paketi almasını tavsiye ediyoruz. Birinci paket 9 TL olurken, ikinci paket ise 19 TL‘ye satışta.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz