Hem Turkcell hem de Superonline kullanıcıları belli bir süredir internete erişim sağlayamıyor. Konu hakkında sonunda Turkcell’den bir açıklama geldi. İşte detaylar…

Çok fazla sayıda Turkcell ve Superonline kullanıcısı, internete bağlanma konusunda ciddi sorun yaşadıklarını Twitter gibi sosyal medya platformlarından duyurdu.

Turkcell ve Superonline’da internet yok!

Turkcell’de internet kullanıcıları İstanbul başta olmak üzere birçok ilde internete erişim sıkıntısı yaşıyor. Birçok ilde bu kesinti kısa süreli sürmüş ancak diğer bölgelerde erişim sıkıntısı mobil ağ ve Superonline’da devam ediyor. Turkcell Superonline’da internetin neden olmadığı ise merak konusuydu. Taki Turkcell’den açıklama gelene dek.

Turkcell’in müşteri hizmet ekibi, sosyal medyadan aşırı derecede gelen sorulardan dolayı bir açıklama yaparak, teknik çalışmalardan dolayı özür dilediklerini ve gün içerisinde bu sorunun ortadan kaldırılacağını belirtti. Çok net bir açıklama olmamasına rağmen bir yanıt niteliği taşıdığı görülüyor.

İnternet erişimi konusunda Turkcell yetkililerinin bu şekilde bir açıklama yapması üzerine kullanıcılar kısa süre içerisinde internet erişiminin geleceğini düşünerek kısmen rahatladılar.

Peki sizler henüz daha internet sıkıntısı yaşıyormusunuz? Peki sizin internet bağlantınız geldi mi?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz