Türkcell’den Askere Özel Telefon:Reeder F1

Türkcell bir ilki gerçekleştirmiş olup, askerlere özel telefon üretmiştir. Oldukça ilgi çeken ve merak konusu olan asker telefonu Reeder F1 olarak belirlenmiş olup, özel üretim olması nedeni ile özellikleri gibi konular merak edilmektedir.

Reeder F1 Özellikleri Neler?

 

Türkiye üzerinde üretim yapan ve askerler için özel olarak üretilmiş olan Reeder F1 yeni piyasaya çıkmış olup, oldukça ilgi görmüştür. Samsun’da yerli üretil yapmak amacı ile fabrikası bulunmakta olan Reeder, 6 milyon TL yatırım yaparak bu alanda kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Tuşlu telefon olarak dizayn edilen Reeder F1 tam anlamı ile askerler düşünülerek yapılmış olup, Askercell olarak isimlendirilerek cihazda kamera kullanılmamıştır. Türkcell’in sponsor olarak belirlenmesi üzerine nerelerde, nasıl satışının yapıldığı ve fiyatı merak konusu olmuştur.

Reeder F1 Fiyatı

Asker olan kişilerin kışlalar da rahatlıkla yasal kanunlara uygun şekilde tasarlanarak kullanım imkanı sunan Reeder F1 cihazı, nerelerde satıldığı merak konusu olurken, Türkcell bayilerinde satışlarının başladığı duyuruldu. Reeder F1 fiyatı ise 449 TL olarak belirlenmiş ve bu şekilde piyasaya sunulmuştur.

Cihazda 2.4 inç boyut bulunmakta olup, 32+32 MB depolama seçeneği bulunmaktadır. 1700 mAH pil özelliği ile FM radyo, Bluetooth, MP3 ve MP4 özelliği bulunmaktadır. Şarjının uzun süreli gitmesi hedeflenmiş olup, tam anlamı ile tuşlu telefonların gelişmiş seçeneği sunulmaktadır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz