Turkcell, Kamil Koç ile birlikte gerçekleştirdiği indirim kampanyası ile birlikte her iki markadan hizmet alanların %20 indirimli otobüs bileti almasını sağlıyor. 20 Temmuz 2014 tarihine kadar sürecek kampanya, özellikle Turkcell kullanan bayanları ilgilendiriyor diyebiliriz. Zira söz konusu kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi olmak gerekiyor.

Türkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi bir bayan, Kamil Koç indirimli bilet kampanyasından en fazla iki kez yararlanabiliyor. Alınan biletlerin kampanya süresi sonuna kadar kullanılmaları gerekirken, sahip olunması gereken bir başka özellik de Kamil Koç Yolkart sahibi olunması şartı.

Koltuk kapasitesi ile sınırlı olan kampanya üzerinden alınan biletler iptal edilemiyor, açığa alınamıyor ve aktarma işlemine tabi tutulamıyor.

Turkcell’in Kamil Koç İndirimli Bilet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

turkcellYukarıda saydığımız kriterlere sahip kullanıcılar “KADIN” yazarak 2222’ye kısa mesaj (SMS) göndererek ve elde edilen Avantaj Şifresi hat numarasıyla bilet satın alabilirler. İndirim için internet sitesi de kullanılabiliyor. Atılan kısa mesaj yani SMS için kullanıcı herhangi bir ek ücret ödemiyor.

Kampanya ile elde edilen indirimli otobüs bileti, yalnızca 10 20, 30, 40 ve 50 numaralı koltuklarda oturularak kullanılabiliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz