Ramazan ayının gelmesiyle operatörler bir çok kampanya başlatıyor. Turkcell, alışıla gelmiş kampanyaların aksine farklı bir kampanya ile karşımızda.

Bir çok kampanyasında kullanıcıları mutlu eden Turkcell, sunduğu avantaj ve promosyonlarla abonelerini sevindirmişti. Resmi ve dini günlere verdiği değeri her fırsatta dile getiren ve bu günlerde kampanya, özel avantaj gibi fırsatları sunan operatör devi Ramazan ayını da unutmadı. Operatör devi, birçok insanın yararlanacağı bir kampanya başlattı ve ücretsiz olarak tüm kullanıcılarının yararlanmasını sağladı. Turkcell Ramazan Paketi adı altında insanlara bilgi aşılanmaya çalışılıyor.

Ramazan Ayı boyunca ücretsiz bilgilendirme servisi sunan Turkcell, bu servis çerçevesinde iftar, imsak vakitlerinin yanı sıra doğru beslenme, menü, yemek tarifi gibi bir çok bilgiyi SMS ile abonelerine ulaştırıyor.

Hiçbir ücret ödemeden kullanılabilen bilgilendirme servisi, 10:00 ile 17:00 arasında kullanılıyor.

turkcell ucretsiz ramazan kampanyası

Turkcell Ramazan Paketi İle Ücretsiz Video İzleniyor

Turkcell, ücretsiz bilgilendirme servisnin yan sıra Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Anailim Dalı başkanı Profesör Doktor Bayraktar Bayraklı‘nın yardımlaşma, dayanışma tandanslı sohbetlerini, Ramazan’ın anlam ve önemini videolu bir şekilde abonelerine ulaştırıyor. Videolar için gerekli olan internet de ücretsiz olarak sunulmakta.

Bütün cep telefonları için geçerli olan Turkcell Ramazan Paketi’ni edinebilmek için “RAMAZAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterli oluyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz