Turkcell Müzik, gün içerisinde telefonunuz dışında herhangi bir cihazı ”müzik dinlemek” amacıyla yanınızda taşımanıza gerek bırakmayan yasal bir platformdur. Bu platform ile dilediğiniz tüm müzikleri rahatlıkla indirebilir ve telefonunuz üzerinden dinleyebilirsiniz. Turkcell müziğin en önemli özelliği ise kullanımı sırasında mobil internetinizin hiçbir şekilde kullanılmaması! Yani kısacası, aylık olarak istediğiniz kadar müzik indirip dinleyebiliyorsunuz ve bunun karşılığında 1 mb bile internetiniz düşmüyor!

Normalde aylık olarak ödeme yapılan bu platform 4.99 TL’lik bir ücret ile Turkcell kullanıcılarıyla buluşmaktaydı. Ancak yapılan son kampanyayla birlikte, herkesin bu platformu tanıması adına 1 aylık ücretsiz sunum gerçekleştirildi. Turkcell müzikten faydalanmak isteyen herkes, 31 Aralık 2015 tarihine kadar bu kampanyaya katılabilirler. 1 ay süreyle ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Turkcell müzik platformuna, kampanya dahilinde katılım şansınız 1 defa ile kısıtlandırılmıştır. Paketin kotasının sınırsız olduğunu ve 1 ay boyunca dilediğiniz kadar müzik indirip, dinleyebileceğinizi de ayrıca belirtmek mümkün. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için herhangi bir ”özel” pakete üye olmanıza da gerek yok. Yani bu kampanyadan tüm Turkcell’liler yararlanabilmektedir. Turkcell müzik platformunun her telefona uyumlu olduğunu ve ister App Store ister isterseniz de Google Play‘den temin edebilmeniz mümkündür.

TurkcellMuzik-mobil13

Hangi Cihazlar ile Uyumlu?

Turkcell Müzik, piyasadaki tüm cihazlar ile uygundur. Kafanızda soru işareti kalmaması açısından 1 aylık ücretsiz sürümü denemenizi ve memnun kaldığınız takdirde 4.99 TL’lik aylık ödeme ile hizmetin devamlılığını sağlamanızı önerebiliriz. En büyük rakibi olan Spotify ile arasında 8 TL’lik bir fark oluşu da, bu konuda Turkcell’i 1 adım önde tutmaktadır.

Android için Turkcell Müzik indir

[appbox googleplay com.turkcell.gncplay]

iPhone için Turkcell Müzik indir

[appbox appstore 404239912]

kaynak: Turkcell

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz