Apple CEO’su Tim Cook’un “Dünyanın en farklısı olacak” dediği 5 Nisan nisan’da Zorlu Center‘da açılan Türkiye’deki ilk Apple mağazasının ardından ikincisi açılacak ve hatta yeri bile belli oldu.

Ticaret Sicili Gazetesi‘ne yapılan resmi bildiri ile kesinleşen haberin sonucunda Türkiye’nin ikinci Apple mağazası İstanbul Acıbadem’deki Akasya Alışveriş Merkezi‘nde açılacak.

Zorlu Center’da açılan ilk mağazanın tasarımı oldukça etkileyiciydi, ikinci mağaza için yapılan tasarımı beklemek ise bir o kadar da heyecanlı olacak gibi gözüküyor. Zorlu Center’da yer alan Türkiye’nin ilk Apple mağazası Dünya’da en çok cam kullanılan Apple mağazası olarak nitelendiriliyor.

Türkiye'de ikinci Apple Store Acıbadem AVM'de açılacak

Yer seviyesinden yüksek dikdörtgen şekilde tavandan yukarı uzanan bir cam duvar ve tavan tasarımı sayesinde aydınlatma oldukça kolay hale geliyor ve cam merdivenler yürürken size çok farklı duygular hissettirebilir.

Zorlu Center mağazasında toplamda 100 kişi hizmet veriyor ve mağazada toplamda 200 adet teşhir ürünü bulunmakta. Bununla birlikte ücretsiz Wi-Fi hizmeti alabiliyorsunuz.

Ödeme, Destek ve Garanti Hizmetleri

Herhangi bir cihazı satın almak istediğiniz zaman ise diğer işletmelerin ödeme sisteminden çok daha farklı bir şekilde ödeme yapıyorsunuz. Ödeme konusunda yetkili personel ödeme yapacağınız zaman kredi kartınız ile iPod Touch üzerinden sizin ödemenizi kabul ediyor. Aynı zamanda Apple mağazalarında destek almak oldukça kolay. Yurt dışından aldığınız cihazların size ait olduğuna dair bir belge ile mağazalara giderseniz destek alabiliyorsunuz.

Apple Türkiye mağazaları sayesinde Apple kullanıcıları garanti hizmetinden de faydalanabilecekler.İstanbul Acıbadem’deki Akasya Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan Apple Store’u merakla bekliyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz