Günümüzde bulunduğumuz coğrafya başta olmak üzere tüm dünyada nelerin olduğunu çeşitli yayın organları sayesinde öğrenmekteyiz. Ulusal kanallar genelde herkesi ilgilendirecek geniş kapsamlı haberleri, konuları paylaşma konusunda eğilim gösterirken bölgelerin yerel boyutunda neler yaşandığını çoğu zaman bilemiyoruz. Bu noktada da bizlere yaşananları, gelişmeleri iletmek adına emek ve çaba gösteren yerel haber organları devreye giriyor. Gerek görsel gerek yazılı basın sayesinde yaşadığımız ilin, ilçenin veyahutta bölgenin ne durumda olduğunu günbegün inceleyebiliyor, takip edebiliyoruz. Mayıs 2017’de açılışı yapılan tvDEN televizyon kanalı da bizlere Aydın ve Muğla illeri başta olmak üzere Ege bölgesinde yaşanılanları aktarıyor. Coğrafyada yaşamını sürdürenler gibi diğer yerlerde ve hatta yurtdışında yaşayanların da haberleri, programları izlemelerini sağlamak adına tvDEN kanalı canlı yayın uygulaması paylaşıldı.

Ege’den Dünyaya Açılan tvDEN Televizyon Kanalının Android Uygulaması

tvden-uygulamasi

Halihazırda mobil işletim sistemi platformalarından Android’in uygulama marketi Google Play Store’da ilgi alanınıza göre çeşitli yazılımları bulabiliyorsunuz. tvDEN kanalı da mobil cihazları yoğunlukla kullanan kitlesine hitap edebilmek adına Android uygulamasını kısa bir süre önce yayına soktu. Sizler de eğer Ege yöresinde nelerin geliştiğini bilmek, bölge halkını ilgilendirecek programlarını izlemek istiyorsanız ve aynı zamanda akıllı telefonlarınızdan, tablet bilgisayarlarınızdan isteğinizi yerine getirmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey tvDEN uygulaması.

Android tvDEN canlı yayın uygulaması yayınlanmasından kısa bir süre sonra ilgiyle karşılanıp pozitif geri dönüşler alırken yerel televizyon gazeteciliği konusunda sunduğu hizmet kalitesini mobil platformlara da taşımayı bildi. Aşağıdaki bağlantı üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.taksimbilisim.tvden]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz