300 binden fazla takipçiye sahip olan Twitch yayıncısı Mixkif kısa süre önce 5 saat boyunca uyuyarak 5600 dolar kazandı. Yayıncı uyuduğu anları Twitch’te anlık olarak hayranlarına izletti. İşte detaylar…

İlk bakışta insanların oyun oynama platformu olarak karşımıza çıkan Twitch, son zamanlarda gerçek hayattan yemek yayınlarına kadar birçok kategoride yayın yapmaya olanak sağlıyor. Ancak son günlerde yaşanan durum herkesi şaşırttı. Twitch’te uyuyarak para kazanan yayıncıların da olduğunu gördük.

Popüler Twitch yayıncısı olan Mizkif de uyuyarak para kazanan yayıncılardan birisi olarak karşımıza çıktı. 3 Mart günü normal olarak yayın açan ve 3 saat boyunca yayına devam eden ünlü yayıncının daha sonra karıştıran halleri oldu. Kamerasını ve yerine bir şekil veren yayıncı iyi geceler dedikten sonra kulaklıkla beraber uyumaya başladı.

Mizkif, uyuduğu zaman zarfında 5.600 dolar kazandığını söyledi!

Elbette olay sadece uyumasından ibaret olmadığını belirtelim. Yayıncı uyurken izleyiciler farklı miktarlarda bağışlar yaparak onu uyandırmak istedi. Bu bakımdan bir izleyici bağış attığında yayıncı ciddi bir ses sunan uyarıcı video çıkıyor. Yayıncı ise yatağından sıçrar şekilde uyanıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz